Nejlepší párty dubna: jaro nás vítá záplavou majálesů!

Nejlepší párty dubna: jaro nás vítá záplavou majálesů!

Konec dlouhým frontám u šaten a indoor mejdanům ve vytopených klubech – jaro je konečně tady! A protože je duben, studentů čas, chystá se na nás první vlna záplavy aprílesů, majálesů a dalších skvělých akcí pod širým nebem… Tenhle měsíc zkrátka nebudete vědět, kam dřív skočit!

Hrabalovská aprílovská párty

Kdy: 1.4., 20:00

Kde: Klub Lávka, Praha

Bohumil Hrabal rozhodně nebyl žádný suchar – s etiketou si hlavu nelámal, ve škole propadal a nejlépe se cítil v pražských putikách. Jeho odkaz je proto potřeba oslavit ve velkém – třeba v pražském klubu Lávka, kam je nejlepší přijít v kostýmu inspirovaným nějakou tou hrabalovinou. Nejvymakanější outfity budou odměněné drinkem nebo vstupenkami do divadla!

Facebook event

Foto: Studenta

Majálesový Warm Up

Kdy: 1.4., 9:00

Kde: Masarykovo náměstí, Ostrava

První vlaštovka v rámci majálesů k nám už na začátku dubna přilétá z Ostravy! Masarykovo náměstí tady ožije pouštěním desítek balónků, záplavou budvárku za speciální ceny i koncertním maratonem vítězů letošního University Band Contestu. A živo bude i později v music clubu Bbarák, kde na vás bude čekat speciální after party!

Facebook event

Benefiční koncert Apríles

Kdy: 5.4., 17:00

Kde: Millenium Velké Pavlovice

Že se dá mejdan spojit i s dobrou věcí dokazuje mimo jiné aprálesová párty ve Velkých Pavlovicích. Po tom, co na ní zahraje hned několik studentských kapel, bude publikum až do noci bavit i dvojice DJů… A těšit se můžete i na dražbu studentských obrazů!

Facebook event

Foto: Studenta

31. narozeniny U-Klubu

Kdy: 15.4., 20:00

Kde: U-Klub, Olomouc

O provařené mecce studentů v Olomouci tady není řeč poprvé – právě v U-Klubu se totiž většinou konají ty nejlepší mejdany ve městě. Tentokrát se na vás ale chystá vskutku speciální noc – tohle cool místo totiž oslaví už svoje třicáté první narozeniny! Pod taktovkou Pepina se na vás budou těšit přední interpreti i několik překvapení… Pro víc info sledujte stránky klubu!

Facebook event

Foto: Studenta

Kolej roku Light Show: Party edition

Kdy: 16.4., 16:00

Kde: Brno, koleje VUT

Dechberoucí světelná show a součást soutěže o nejlepší vysokoškolskou kolej už se zase řítí hned do několika měst – mimo jiné v Brně! Odpoledne se můžete rozehřát u koncertů studentských kapel, které k večeru vystřídají takové pecky jako rapující band Tlusté baletky nebo pop-nu-metaloví The Substation. Celým mejdanem vás proveze vtipálek Kazma a o afterparty se postará ten nejlepší z nejlepších – DJ Rockstar! A nezapomeňte, že Light Show na vás čekají i 22. dubna v Českých Budějovicích a 24. dubna v Praze.

Facebook event

Foto: Studenta

Easter Majáles Party

Kdy: 19.4., 20:00

Kde: KC Semilasso, Brno

Další nezapomenutelný mejdan v Brně přichází vzápětí – Semilasso tady bude hostit největší meziuniverzitní párty ve městě! Čekat na ně budou akční drinky, soutěže o vstupy na brněnský majáles, soutěžní štafeta o soudek piva a bary plné alkoholu až do rána! Lepší oslavu velikonoc letos těžko pohledat...

Facebook event

Festival Všemi směry

Kdy: 24.4.

Kde: Divadlo Komedie, Praha

Pařit od rána do noci je sice fajn, ale občas je potřeba dozvědět se i něco víc než akční ceny drinků na baru. Ideální příležitost nabízí jubilejní 10. ročník festivalu pořádaného VŠOP, kde se to bude jen hemžit zajímavými přednáškami a workshopy pod taktovkou těch největších mediálních hrdinů. Těšit se můžete třeba na mistra virálů Aika Murczechyho, šéfa Streamu Michala Feixe nebo úspěšného dua Noisebrothers!

Facebook event

Foto: Studenta

Hradecký Majáles 2014

Kdy: 25.4., 13:00

Kde: Hradec Králové, Akademika Bedrny

Osmý ročník legendární oslavy studentského života a nejlepší festival ve východních Čechách je tady! Kromě tradiční volby krále a spousty legrace okolo na vás opět bude čekat výběr toho nejlepšího z české hudební scény – pro romantiky zahraje Tomáš Klus nebo kapela UDG, pro klasiky Wohnouti nebo Vypsaná fixa a pro milovníky hip hopu třeba Prago Union nebo legendární PSH. Výmluvy stranou – u tohohle zkrátka musíte být!

Facebook event

Apríles 2014

Kdy: 26.4., 14:00

Kde: Park Parukářka, Praha

První pražský open-air festival a rovnou v jednom z nejstylovějších míst ve městě – co víc si přát? Letos naleštěte glády a natužte číra – celý mejdan se totiž pojede v punkovém duchu. Pořádný kotel letos rozmíchají třeba Dirty Blondes, Jet8 anebo The Rocket Dogz. A jestli vám k tomu punku pořád ještě něco chybí, inspirovat se můžete na místních workshopech!

Facebook event

Foto: Studenta

Pražský Majáles 2014

Kdy: 30.4., 12:00

Kde: Letiště Praha Letňany

Na závěr našich tipů i celého měsíce jsme si pro vás samozřejmě schovali to nejlepší – Pražský Majáles, který letos oslaví už desáté narozeniny! Protože zájem o tenhle mejdan roste každým rokem, musel se letos přesunout do Letňan. Výčet těch nejlepších, kteří se představí už v Hradci, můžete vidět výše, doplníme třeba ale i anglickou písničkářku Madame Pepper nebo skáčkové srdcaře Fast Food Orchestra a Pipes and Pints. Naschle v Letňanech!

Facebook event

Text: Mariana Kopecká

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější