Nejlepší studentské párty února: kde se spolužáky zapít konec zkouškového

Nejlepší studentské párty února: kde se spolužáky zapít konec zkouškového

I když to tak venku ještě rozhodně nevypadá, začátek letního semestru už neodbytně klepe na dveře. V únoru proto pro své studenty skoro každá škola připravila uvítací párty – a vynechat nesmíme ani pár oslav Valentýna… Díky našim tipům tak konec zkouškového můžete oslavit hned několika pořádnými mejdany!

Anteples mediků

Facebook

Kdy: 11. 2. 2014, 21:00

Kde: U-Klub, Olomouc

Nejen pro všechny Olomoučáky a nejen pro studenty lékařské fakulty připravil oblíbený U-Klub welcome párty ve velkém stylu. Když na ni přijdete ve vojenském outfitu, máte slevu na vstupné – ale i když ne, zaplatíte za něj jen tři pětky. V rytmu taneční hudby vás celým večerem provede DJ Shirak a panák vodky za dvacku zaručí zábavu až do rána…

Foto: Studenta

Valentines singles Student Party

Facebook

Kdy: 12. 2. 2014, 20:00

Kde: Semilasso, Brno

První z párty pro studenty i milovníky Valentýna se rozjede v brněnském Semilassu. Čekat na vás budou skutečné vychytávky – třeba obrovské plátno, na kterém se celý večer budou promítat zamilované SMSky, nebo speciální hodinka zamilovaných hitů. Chybět nebude ani laser show nebo go go tanečnice… Zkrátka romantika jak má být!

Foto: Studenta

Winter Arena

Facebook

Kdy: 14. – 16. 2. 2014

Kde: Skiareál Klínovec

Několikadenní hudební a freestylový festival nejen pro všechny studenty připravil Snowpark Klínovec ve spolupráci s Let It Roll crew. Ve dne tady na sněhu budou závodit české i zahraniční elity, v noci se můžete těšit na parádní hudební nadílku. Namátkou – v obřím stanu tady vystoupí třeba Prago Union, rakouský génius MEFJUS, Londýňan A.M.C. a další!

Foto: Studenta

Vítání semestru VŠFS

Facebook

Kdy: 14. 2. 2014, 22:00

Kde: Mecca, Praha

Na svoje ovečky myslí taky pražská Vysoká škola finanční a správní. Jako každého půl roku pro ně připravila pořádný uvítací mejdan – a vzhledem k datu konání se můžete těšit i na speciální studentskou seznamku! V Mecce vám budou k dispozici hned dvě stage a speciální VIP sekce. Z repráků tady po celou noc pofrčí hlavně house a skvělé árenbíčko… Co chtít víc!

Foto: Studenta

Anti-Valentine

Facebook

Kdy: 14. 2. 2014, 22:00

Kde: SaSaZu, Praha

Jestli jste už nějaký ten pátek single a tradiční valentýnské oslavy vám způsobují dávení v krku, tahle anti-zamilovaná párty je pro vás jako dělaná. SaSaZu budou v tenhle večer zdobit zlomená srdíčka nebo mrtvé květiny a při výběru outfitu na růžovou zapomeňte – dresscode se nese v černobílé. Nejlepší DJs jako DJ Abdu nebo DJ Selecto tady rozehrajou výběr toho nejlepšího z minulého roku a tak vůbec… Sláva nezamilovaným!

Foto: Studenta

Student Party – Valentines edition

Facebook

Kdy: 15. 2. 2014, 21:00

Kde: Téčko Disko Club, Orlová

O valentýnském víkendu nezahálejí ani v Orlové. V místním klubu tady na všechny kaliče čekají speciální soutěže, mix oblíbených tanečních hitů od DJ Namaase a samozřejmostí budou i studentské ceny drinků na baru. Zvýhodněné vstupné tady čeká na všechny, kdo se vyfiknou do outfitu s motivem srdce… A to se vyplatí!

Foto: Studenta

STUDENTI, PŮLÍME !!!

Facebook

Kdy: 17. 2. 2014, 20:30

Kde: U-klub Olomouc, Šmeralova 12

Půlení akademického roku je úplně pro všechny, ať už pro současné či bývalé studenty. Akce se stala za čtyři roky fenoménem U-KLUBU spolu s DJ’s CHOSÉ & CHRIS P., kteří umí s publikem dokonale spolupracovat a neskutečně si to užívají. Těšte se na jedinečnou nejen hudební party těchto dvou showmanů spolu se soutěžemi o hodnotné ceny. Na baru speciální drinky s akční cenou. Pro prvních 50 příchozích welcome drink!

Foto: Studenta

Welcome to Pragadise

istudentzone.cz/akce/welcome-pragadise-2

Kdy: 20. 2. 2014, 20:00

Kde: Nebe, Praha

Parta z oblíbené Student Zone připravila nejen pro všechny Pražáky velkou studentskou párty přímo v centru dění – na Václavském náměstí. Vstupné řešit nemusíte, je totiž zdarma, a jako tradičně se můžete těšit i na pár zvýhodněných drinků. Zkrátka vstup do sezóny jak má být!

Foto: Studenta

Welcome to VŠE

Facebook

Kdy: 26. 2. 2014, 21:00

Kde: Hany Bany, Praha

Úpornou bitvu se zkouškami se jako tradičně rozhodli zapít i studenti VŠE – a to přímo v krásném prostředí Vyšehradu a oblíbeného party klubu Hany Bany. Na všechny tady do půlnoci čeká welcome drink a záplava krásných lidí. Uším pak zalahodí beaty od DJ Jackie O'Walkera, DJ Selecta a Sound Chiefs.

Foto: Studenta

Open párty UPCE

Facebook

Kdy: 26. 2. 2014, 21:00

Kde: Hobe Music Hall, Pardubice

Po delší pauze se zahajovací párty rozhodli znovu rozjet také v pardubickém Hobé. A troškařit se tady rozhodně nebude – na studenty bude už u univerzity čekat párty bus, Morgan s Colou pořídíte u barmana za tři pětky a kromě go go tanečnic vás zabaví DJ Tief a Funky Brothers. Pro místní pařmeny naprostá povinnost!

Foto: Studenta

Traffic Light Party

Facebook

Kdy: 28. 2. 2014, 22:00

Kde: SaSaZu, Praha

Tahle legendární párty baví studenty už celých pět let a věnovaná je hlavně těm, kdo hledají nějakou tu spřízněnou duši. Díky páskám v barvách semaforu dáte ostatním najevo, jestli jste zadaní nebo si chcete trochu užít a párty může začít! Až do rána se u gramců budou střídat DJ Rockstar, Manene a Erik Jurado. Kdo nedorazí, bude litovat…

Text: Mariana Kopecká

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější