Nevíte, co s koncem léta? Vyrazte zapařit do Kačerova

Nevíte, co s koncem léta? Vyrazte zapařit do Kačerova

Stejně velkolepě, jako prázdninová sezóna začala, musí zákonitě i skončit, a proto si rozhodně nenechte předposlední srpnový víkend ujít 10. ročník letního festivalu Kačeři v malebné přírodě Příbramska ve Středních Čechách. Můžete se těšit na hudbu, divadlo i sport.

O víkendu 21. a 22. srpna už podesáté vyrostou na louce v Horčápsku tři stage festivalového areálu, kterému se říká Kačeři a který už tak nějak tradičně patří k oslavám konce prázdnin.

Kdo vystoupí?

V hudební části festivalu se můžete těšit na více než 20 kapel a 20 DJs. Mezi headlinery se představí anglická hvězda The Feud a nejvýznamnější české jméno na punkové scéně Pipes and Pinst. Dále si budete moci poslechnout hiphopový PSH, Sunflower Caravan, E!E, domácí the.switch, Lo Dost, Klika, O.K.mžik, Plexis a mnoho dalších.

Foto: Studenta

DJ pódium si vezmou na starost oblíbení a známý DJs z celé republiky a letos dokonce i z kolébky taneční hudby – z Německa. Svým setem totiž poctí Kačery známý DJ Gunjah z Drážďan. Všechny návštěvníky také určitě potěší DJ Chris Sadler, Pixie, Pavel Bidlo, Fatty M, Deadly Viperz, Roberto Chochola a další.

Na Stojáka nebo radši sportovat?

Stabilní částí festivalu je alternativní stage, kde bude opět hlavním headlinerem Duo Sympaťáci. Vedle nich se představí také umělci, kteří vystupují Na Stojáka – do Horčápska se přijede podívat Dan Čech a Vojta Záveský.

Foto: Studenta

Nedílnou součástí Kačerů je pak notná dávka sportu. Fotbal, volejbal nebo slackline letos doplní skateboardová U-rampa a BMX kola.

Vstupenky na celý víkend jen za krásných 350Kč můžete nakupovat přes www.goout.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější