Novinka trhu: Balanční náramky. Podfuk, nebo zázrak?

Novinka trhu: Balanční náramky. Podfuk, nebo zázrak?

S různobarevnými silikonovými náramky jako by se v posledních letech roztrhl pytel. Nosí je všichni, všude a za všech okolností. Lidé jimi vyznávají svoji příslušnost k politické straně, značce oblečení, anebo si je kupují kvůli jejich výjimečným schopnostem… Řeč je v posledním případě samozřejmě o tzv. balančních náramcích.

Co to vlastně je balanční náramek?

Silikonové balanční náramky v sobě obsahují hologramovou technologii, která vám má pomoci zlepšit rovnováhu, zvětšit sílu, ale i pružnost nebo ohebnost. Podle prodejců balančních náramků bude vaše tělo díky energii v hologramech (která je v kontaktu s vaším elektromagnetickým polem a snaží se srovnat energii v těle na frekvenci 7,8 Hz) pracovat na nejlepší možný výkon.

Při této, pro náš organismus nejpřirozenější, frekvenci totiž dochází k ideálnímu proudění energetickými kanály (meridiány). Náramek tak údajně ovlivňuje regeneraci i po náročných fyzických výkonech, zlepšuje spánek a u mnoha lidí dokonce zaznamenali i velké zdravotní úspěchy, zejména u takových neduhů jako je bolest hlavy nebo zad.

Energie z hologramů ve spojení s elektromagnetickým polem člověka podle výrobců vytváří ochranu proti nežádoucím frekvencím, které jsou všude kolem nás – proti televizi, mobilům, mikrovlnkám, wi-fi a podobně.

Pro koho jsou náramky určeny?

I když byly balanční náramky původně určeny hlavně pro sportovce (prý je používají piloti formulí, hráči basketu, fotbalisté, tenisté, atleti…), dnes je může používat úplně každý. Jejich velkou výhodou je, že výsledky prý poznáte okamžitě.

Funguje to vůbec?

Balanční náramky rozdělují lidi stejně jako třeba politika, nebo fotbal. Je spousta těch, které nějakým energiím z náramku vůbec nevěří: „Je to naprostá kravina. Zdravě myslící člověk nemůže takovému podfuku uvěřit,“ durdí se devatenáctiletý sportovec Karel. Další skupina lidí uvěří, ale následně je ohromně zklamána. Jako třeba studentka Magda: „Nosím ho už rok a necítím vůbec žádnou změnu, byly to jen zbytečně utracené peníze!“

Na druhou stranu, náramky si už našly řadu příznivců, kteří na ně nedají dopustit: „Máme ho oba i s přítelkyní a nepoznali jsme nic tak bezvadného. Rychle pomáhá i od zdravotních potíží. Vřele doporučuji všem,“ poznamenává student Honza. Jedním dechem ale dodává: „Nesmíte ovšem věřit podvodníkům, kteří neprodávají originály. Falešný náramek má podezřele nízkou cenu a samozřejmě – žádný účinek.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Za kolik a kde seženu balanční náramky?

Balanční náramky je nejlepší kupovat u oficiálních distributorů, například v eshopu. V prodeji je 14 barevných provedení a čtyři velikosti. Originální náramek přijde vaši studentskou kapsu na zhruba 700 korun.

Lucie Kožíšková

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější