Nový semestr, další pařby. Které z nich nesmíte prošvihnout?

Nový semestr, další pařby. Které z nich nesmíte prošvihnout?

Léto končí a to znamená jediné: nový semestr je za dveřmi. Návrat do reality si ale můžete zpříjemnit: čekají na vás totiž další party! Vysoké školy zaznamenávají příval nových studentů, a ať už jdou na ekonomku, práva nebo humanitní studia, jedno mají všichni společné: chtějí se bavit! Tady máte výběr nejlepších akcí, které si nesmíte nechat ujít.

ČVUT semester open party

„Oslav začátek semestru se spolužáky ve velkém stylu!“ láká plakát studenty. Party skutečně bude veliká, jelikož se jedná o celouniverzitní akci. Jednotlivé fakulty se ale poznají – každý student dostane barvu pásky podle studované fakulty. Navíc se bude soutěžit o lístky na party loď nebo o nejlepšího borce či borku ČVUT a chybět nebudou ani seznamovací soutěže.

Kde: P.M. Club, Praha

Kdy: 24.9

Facebook event

Foto: Studenta

VŠCHT semester open party

I VŠCHT se snaží vkročit do nového semestru radostně. Na party VŠCHT nebudou chybět drinky za zlevněné studentské ceny, tombola, soutěže teamů apod. Hlavní cenou tomboly je dovolená v Řecku, to si nesmíte nechat ujít!

Kde: P.M. Club, Praha

Kdy: 17.9

Facebook event

Foto: Studenta

Vítání prváků VŠE 2014

Na ekonomce to fakt žije! Vítání nováčků, jehož heslem je „Ukážeme VŠEm, jak se kalí na VŠE“, je další velkou plánovanou událostí této vysoké školy. Loni prý účast přesáhla 1 000 návštěvníků. Podaří se letos toto číslo překonat? Součástí doprovodného programu je i křest prváků.

Kde: P.M. Club, Praha

Kdy: 23.9

Facebook event

Foto: Studenta

U.K. párty – vítání semestru a křest prváků

Svoji welcome party má samozřejmě i Univerzita Karlova. I tady se starší studenti rozhodli ukázat prvákům, jak se paří na jejich škole. Součástí je opět křest prváků, welcome drinky zdarma, moderovaná show a další.

Kde: Mecca Club, Praha

Kdy: 2.10

Facebook event

Foto: Studenta

UJAK párty – Vítání semestru a křest prváků

S warming party nezahálí ani Univerzita Jana Amose Komenského. Loni na tradiční party přivítalo nový semestr přes 300 studentů, letos by to mohlo být ještě víc. V doprovodném programu opět nechybí křest prváků, welcome drinky zdarma a DJs.

Kde: Mecca club, Praha

Kdy: 3.10

Facebook event

Foto: Studenta

ČZU první zvonění party

První den školy je třeba řádně zapít. Svoji první party má proto i Česká zemědělská univerzita, a to hned první den semestru. Na akci na vás čekají soutěže, welcome drinky a rozlišovací pásky, abyste se mohli seznámit s lidmi ze své fakulty.

Kde: Yes! Club, Praha

Kdy: 30.9

Facebook event

Foto: Studenta

Vítání prváků UJEP

Každoroční party na uvítání všech nových studentů proběhne také v Ústí nad Labem. Celý večer odstartuje promítání kultovního filmu Pulp Fiction. Celým večerem vás provede známý komik z pořadu Na stojáka Daniel Čech. Vystoupí také skupiny Čoko Voko nebo Mono Love a DJ Dead Sailor. Během večera se můžete těšit i na světelný labyrint, interaktivní soutěže a můžete si nechat zhotovit momentku z polaroidu, kterou poté ihned dostanete.

Kde: Klub Doma, Ústí nad Labem

Kdy: 30.9

Facebook event

Foto: Studenta

Vítání prváků 2014

Unie Studentů Farmacie taktéž pořádá vítání prváků. Budoucí veterináři a farmaceuti se mohou seznámit na netradiční akci, která bude probíhat přes celý víkend. Po registraci stačí uhradit 200 Kč na jeden den nebo 300 Kč v případě účasti na obou dnech a můžete se bavit!

Kde: Areál univerzity, Brno

Kdy: 13.9

Facebook event

Foto: Studenta

Suit up! Party

Už desáté pokračování legendární party se vrací i v tomto roce. Nejdříve symbolizovala party seriál How I Met Your Mother, a hlavně jeho představitele Barneyho Stinsona. Nyní pro většinu znamená nadcházející mega pařbu. I tentokrát je vyhlášen dresscode: kluci by měli přijít v oblekách, holky v něčem elegantním.

Kde: SaSaZu, Praha

Kdy: 10.10

Facebook event

Foto: Studenta

Strahov Open Air

Strahovské koleje opět ožijí. Blíží se totiž další ročník open air festivalu, na kterém studenti každoročně zahajují nový semestr. Studenti ČVUT se navíc mohou těšit na rektorské volno. Na hlavním pódiu se během dne vystřídá několik umělců, ale party bude také ve vedlejších stanech, ve kterých se budou střídat DJs. Vstup je jako tradičně zdarma.

Kde: Koleje Strahov, Praha

Kdy: 1.10

Facebook event

Foto: Studenta

Text: Míša Bůnová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější