Podívejte se, kdo na vás kašle na Facebooku

Podívejte se, kdo na vás kašle na Facebooku

Výměna telefonů je už dlouhou dobu tou nejběžnější možností, jak s někým zůstat v kontaktu. Diktování čísla ale nemusí být v situacích, kdy jste na hlučné párty a máte jednu sklenku v ruce a několik dalších už v sobě, zrovna jednoduchá činnost. Vyhledání si objektu zájmu na Facebooku následující den, zběžná kontrola fotek a společných přátel, je pro mnoho z nás úplně běžná a pohodlnější varianta.

No a jak už to tak bývá, po vydařeném večírku odešlete žádost o přátelství a těšíte se na další pokec s člověkem, se kterým jste se na party dobře bavili. Čekáte, ale beznadějně. Důvodů, proč oslovený na druhé straně města neklikl na tlačítko „potvrdit,“ může být mraky. Od averze k sociálním sítím přes hluboký výpadek paměti až k tomu, že osobě z minulého dne nestojíte ani za přátelství po netu. Ať už je to jakkoliv a ve vás to třeba i vyvolá vlnu zlosti, po pár dnech nad tím ignorantem stejně mávnete rukou.

Pokud si přesto chcete oživit paměť a podívat se, kdo vás nepustil do svého facebookové světa, zde je link, který vám to prozradí.

„Když už někomu pošlu žádost a on mi ji nepřijme, chvíli přemýšlím, co je špatně, a pak to pustím z hlavy. Někdy dokonce žádost zruším,“ říká studentka Jiřina. „Když jsem teď narazila na tento link a viděla některé lidi, kterým jsem poslala žádost, překvapilo mě to, jelikož jsem už dávno zapomněla, že bych se s těmito lidmi chtěla přátelit. Aspoň jsem tedy využila příležitost a zrušila staré žádosti,“ dodává.

To můžete udělat i vy. Podívejte se, kdo už delší dobu vaše žádosti ignoruje, třeba vás to překvapí.

Text: Klára Ludvíková

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější