Ajťáci pozor: Rozdávají se tablety!
poweredbyexperts

Ajťáci pozor: Rozdávají se tablety!

Jste vývojáři aplikací a tvoříte si jenom „do šuplíku“? A co se s nimi pro změnu řádně pochlubit? Společnost Microsoft na přelomu roku vyhlásila soutěž pro všechny šikovné vývojáře pro Windows 8 nebo Windows Phone a každý měsíc rozdává kromě cti a věčné slávy taky nadupané tablety.

Je jedno, jestli jsi matador nebo s vývojem teprve začínáš, šanci máš tak či tak. Podmínka je jediná: vytvoř aplikaci pro Windows 8 nebo Windows Phone, nebo svoji už vytvořenou krásu přepiš na tyto platformy. Zvlášť ve srovnání s iOS je vývoj pro Windows Phone přece jenom levnější a oslovíš s ním víc uživatelů (např. licencí Windows 8 se za první měsíc prodalo 40 milionů).

Vysoké výdělky, pružná volba peněžního modelu, transparentní schvalování aplikace a přehledné statistiky na Windows Store patří mezi největší výhody soutěže. A pak samozřejmě také ceny – každý měsíc soutěžíte o propagaci své aplikace a o tablet Acer Iconia Tab W510. Hlavní cenou je pak cesta na konferenci TechEd Europe 2014 včetně vstupenky a ubytování. Soutěž má šest kol a běží do konce března, tak honem vyvíjej!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější