reklama
Chceš se začít hýbat? Zkus World Class

Chceš se začít hýbat? Zkus World Class

World Class je přístupný všem věkovým kategoriím a vládne v něm příjemná atmosféra. V rámci služeb nabízí absolutní  servis. Osobní trénink, skupinové lekce, aerobic, cycling, tanec, populární zumbu, jógu, pilates, masáže, zkrátka vše, co si tělo a mysl žádá. Pro cvičení je k dispozici pestrá paleta kardiovaskulárních strojů a posilovacích strojů od světově uznávaných značek.
reklama

Dnešní doba žije zdravím. Naše tělo je chrám, kterému je třeba věnovat tu nejlepší možnou péči!  A World Class toho skutečně nenabízí málo. Nachází se na Praze 1 v V Celnici a na Václavském náměstí a také na Praze 4 v ulici V Parku!

World Class International je nejkomplexnější sítí fitness center v Evropě, protože nabízí vše v oblasti zdraví a fitness pro jednotlivce i firmy. Členové a hosté mají zaručenu nejvyšší kvalitu služeb a výuky v bezpečném a přátelském klubovém prostředí. Mezinárodní personál společnosti je tvořen těmi nejkvalifikovanějšími instruktory skupinového cvičení a poradci silového tréninku. Sídlo společnosti World Class International je ve švédském Stockholmu a zdravotní a fitness kluby se nacházejí po celé Evropě a na Středním Východě.

Historie World Class

Společnost World Class byla založena v roce 1983 sportovcem a podnikatelem Ulfem Bengtssonem. V té době měl již za sebou úspěšnou kariéru jednoho z předních světových kulturistů – mistra Švédska a Norska, který po deset let za sebou neutrpěl žádnou porážku, a na vrcholu své sportovní kariéry se řadil na třetí místo na světě. V 70. letech minulého století žil Ulf v Los Angeles. Myšlenka na World Class se narodila v prostředí tělocvičen jako World Gym a Gold's Gym, kde posiloval po boku takových kulturistů jako Frank Zane a Arnold Schwarzenegger. Ulf Bengtsson už v té době věděl, že každý člověk potřebuje fyzickou činnost k tomu, aby se cítil dobře, byl produktivní a spokojený se životem.

Je tomu 25 let, kdy Ulf Bengtsson přestal s úsilím o vytvoření nejdokonalejšího těla. Místo toho začal svoje úsilí věnovat něčemu jinému. Něčemu, co si dalo za cíl stát se nejúspěšnější společností v odvětví zdraví a tréninku.

Foto: Studenta
Zakladatel Ulf Bengtsson
Zakladatel Ulf Bengtsson Foto: Studenta

Fitness centrum pravidelně navštěvují i české celebrity, jako je Dara Rollins, Martin Ručínský a nebo Petr Nedvěd.

Cvičím v podstatě každý den. Pod dohledem trenérů 4 pracovní dny v týdnu. Trenéry mám dva, jelikož chodím do posilovny a na pilates, " uvedla Dara Rollins.

Najdete nás na webu http://www.worldclass.cz/ a na facebooku.

Foto: World Class

reklama

Nejčtenější za měsíc

Nejnovější