Hledání sudů piva se Staropramenem vyvrcholí v sobotu lovem poslední skrýše!
poweredbyexperts

Hledání sudů piva se Staropramenem vyvrcholí v sobotu lovem poslední skrýše!

Praha bude v sobotu nejen plná maratonských běžců, ale také příznivců největšího pražského pivovaru. Blíží se totiž finále soutěže Hledej 145 sudů Staropramenu!, kterou pivovar uspořádal u příležitosti oslav 145 let své existence. Už od 12. března pátrají po poukazech ukrytých na různých místech Česka větší či menší skupinky hledačů. Studenti, matky od rodin i nadšení pivaři se předhání v objevování skrýší a plnění zábavných úkolů. Ten sobotní bude opět vyžadovat hlavně rychlost. Zkrátka ale nepřijde ani ten, kdo s sebou přivede co největší počet lidí.

Na Smíchově to všechno začalo před 145 lety. S nápadem postavit první pivovar na předměstí Prahy přišli v roce 1869 Jan Kohout a Vilém Pick. Slavnostní várku piva v něm uvařili už v roce 1871. Dnes je Staropramen největším pražským pivovarem a zároveň druhým největším producentem piva v České republice.

Jako připomínku významného výročí přichystal pivovar na přelom března a dubna pro všechny své příznivce unikátní soutěž, která vychází z principu populárních geolokačních her. Hlavní roli v ní hrají skrýše s celkem 145 poukazy na sudy vyladěného piva a nápovědy, které se každý den objevují na facebooku Staropramenu nebo na stránkách www.145let.cz. Nechybí souřadnice označující místo výskytu. Díky nim se vůbec první skrýš na Smíchově přímo u pivovaru neohřála příliš dlouho. 12. března ji do půl hodiny našla první výherkyně, a odstartovala tak pravou hledací mánii. Facebook Staropramenu se během několika dní zaplnil fotkami výherců s nalezenými vouchery.

Soutěž o sudy nalákala řadu příznivců zlatavého moku. Dokonce již vznikla skupina věrných „lovců“ sudů, kteří mezi sebou soupeří v počtu ulovených kořistí.  Po ukončení soutěže už je jen na nich, který Staropramen ležák si jako výhru vyberou.  Navíc se každý soutěžní den hraje o jednu skrýš, ve které mohou soutěžící najít po dvou vstupech na multižánrový hudební festival Rock for People, jehož je Staropramen generálním partnerem.

Foto: Studenta

Prémiové skrýše nalákaly fanoušky dobrého piva, jídla a muziky.

Pro opravdové hráče pivovar připravil speciální skrýše s mimořádnými úkoly a exkluzivními výhrami. Jejich partneři -  hudební festival Rock for People, síť značkových restaurací – Potrefená Husa a nejmodernější víceúčelová hala O2 arena, připojili vlastní soutěžní ceny. První týden se nesl ve znamení tour po vybraných pražských restauracích Potrefená Husa, kde hledači po vyřknutí hesla získávali razítka a indicie k místu, kde byla speciální skrýš ukryta. Luštění vědomostního kvízu na ně čekalo i druhý týden, tentokrát před sídlem rádia Evropa 2. Výherkyni skrýš zavedla do přímého vstupu na Evropě 2, kde jí výhru osobně předala moderátorka Zorka Kepková.

Foto: Studenta

Zatím poslední prémiové dobrodružství čekalo u O2 areny. Kdo chtěl získat sud a lístky na Robbieho Williamse do Staropramen Skyboxu v O2 areně, musel nejprve pod odborným dohledem zpěvačky Terezy Vágnerové zazpívat některou z písniček slavného zpěváka. Tím se kvalifikoval do hromadného hledání, kde už šlo skutečně jen o rychlost.

Závěrečná prémiová skrýš, jejímž partnerem je festival Rock for People,  na vás čeká již tuto sobotu 5. dubna a rozhodně bude stát za to! Protože celá republika hledá sudy, nemůže odstartovat nikde jinde než na pražském Náměstí Republiky, a to od 14 hodin. Čím více lidí přijde, tím lépe! Cílem totiž je dosáhnout na místě počtu 145 osob, a poblahopřát tak Staropramenu k výročí stylově. Nejpočetnější skupinka vyhrává sud mimo hlavní soutěž, takže ideální příležitost pro všechny plnoleté dorazit i s partou přátel. Dokažte, že „jedno nás spojuje“!

Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18 let.

Sledujte www.145let.cz a facebook Staropramenu www.facebook.com/Staropramen

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější