Není škola jako škola! Odnes si z vysoké víc než diplom
poweredbyexperts

Není škola jako škola! Odnes si z vysoké víc než diplom

Chceš studovat vysokou školu, která by tě bavila, nezatěžovala nesmyslnými zkouškami a nekonečnou teorií? Přeješ si naplno užívat studentského života a získat už při studiu praxi? Tak si vyber ze třiceti oborů na University College Birmingham a vyraz studovat do světa!

University College Birmingham (UCB) patří podle studentského hodnocení mezi Top 20 univerzit světa a není se čemu divit. Máš totiž skvělou příležitost studovat 3x v týdnu, přitom pracovat v dynamickém, studentském městě a užívat si studentský život se spolužáky z pětašedesáti zemí světa. Studovat budeš za peníze britské vlády a získáš diplom, který ti uznají po celém světě. Nemusíš být ranní ptáče, protože výuka ti nezačne dřív než v devět ráno. Pokud věčně bojuješ s matikou, tak na UCB z ní nervy mít rozhodně nemusíš, protože se tady neučí. Nabídka oborů je opravdu široká. Studovat můžeš třeba management turismu, hotelnictví, kulinářství, sportu, eventů, marketingu, businessu, wellness, pedagogiky nebo netradičního media make-upu.

Foto: Studenta

Bohatá praxe už při studiu

Obory na University College Birmingham tě prakticky připraví na budoucí zaměstnání. Studenti hotelnictví například absolvují roční stáž v luxusních hotelech po celém světě, kde budou okamžitě zapojeni do běžného provozu, a získají tak cenné pracovní zkušenosti. Lektoři na UCB jsou profesionálové, kteří v daném oboru pracují. Během hodin budeš navštěvovat firmy a destinace, o kterých se budeš učit. Užiješ si také hodiny s externími lídry zajímavých firem.

Foto: Studenta

Studovat vysokou školu není lehké, ale těžké také ne. Zásadní ovšem je vybrat si tu správnou. Vysoká by tě měla připravit na profesní život, rozvíjet tvou osobnost a naučit tě jen to, co v praxi opravdu využiješ.

Foto: Studenta

Nebudeš na to sám

Pokud potřebuješ poradit s výběrem správného oboru nebo přiblížit život na univerzitě, ráda ti pomůže česká UCB absolventka a nyní UCB ředitelka pro střední Evropu Aneta Řezníková. Spojí tě s česko-slovenskou komunitou na univerzitě a připraví tě na odjezd za hranice. Tvým rodičům dá pocit důvěry a pochopení pro tvé rozhodnutí.

Foto: Studenta

Říkáš si, že jsi o téhle škole měl vědět dřív? Nevěš hlavu! Jestli škola, kterou momentálně studuješ, nenaplnila tvá očekávání, můžeš na University College Birmingham přestoupit. Pokud máš titul DiS. v oborech cestovního ruchu, hotelnictví, businessu nebo marketingu, můžeš si na UCB dodělat rok bakalářského studia.

Kde najdeš víc informací?

Aneta Řezníková, M.A.

info@studyuniversity.net

724 685 214

www.studyuniversity.net

www.ucb.ac.uk

Facebook: UCB for Czech and Slovak students

Udělej velký krok, který může tvůj život zásadním způsobem ovlivnit, a neboj se jít svým snům naproti. Když jim nepůjdeš naproti ty, tak kdo?

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější