Vyhraj trénink se snowboardistkou Šárkou Pančochovou – soutěž s apkou Test2Job
poweredbyexperts

Vyhraj trénink se snowboardistkou Šárkou Pančochovou – soutěž s apkou Test2Job

Stáhni si nejnovější verzi mobilní aplikace Test2Job, vyzkoušej si testy, jejichž obdobu používá společnost KPMG Česká republika ve svém výběrovém řízení, a vyhraj exkluzivní víkend se Šárkou Pančochovou na Světovém poháru ve Špindlerově Mlýně. 

Jak soutěž probíhá?

Jednoduše. Spustíš si apku Test2Job a odehraješ jednotlivé typy testů i úrovně náročnosti. Ty prověří tvou paměť, pozornost, znalosti angličtiny, matematiky a logické a analytické myšlení.  Důležité je se soustředit. Hned první pokus ti může přinést lepší bodové skóre, nejvyšší možné ze všech testů je 2 400 bodů. Soutěž běží od listopadu do konce února a vyhrát mohou hned čtyři studenti. Stačí být nejlepší v daném měsíci a víkend ve Špindlu s kámošem je tvůj. Průběžné bodové skóre soutěžících můžeš najít přímo v aplikaci Test2Job nebo na webu www.pribehzacina.cz.

ČTI TAKÉ: Příběh Šárky Pančochové: Život je moje škola

Foto: Studenta

Soutěžní termíny

 • 1. - 30. listopadu 2014
 • 1. -  31. prosince 2014
 • 1. -  31. ledna 2015
 • 1. -  28. února 2015

Co můžeš vyhrát?

 • Dvoudenní pobyt ve Špindlerově Mlýně v průběhu Světového poháru ve snowboardingu v termínu 13. – 15. března 2015 pro tebe a tvého kamaráda,
 • vstup na soutěže Světového poháru ve snowboardingu a pozvání na afterparty
 • dvoudenní permanentku na svah
 • trénink snowboardových vychytávek a triků se Šárkou Pančochovou.

Apka Test2Job nabízí i další výhody

 • Zábavný kvíz ti napoví, zda jsi duší spíše daňař, auditor či poradce.
 • Denně budeš moci sledovat aktuální pracovní nabídky společnosti KPMG Česká republika.
 • Neunikne ti žádný příběh zaměstnanců KPMG na blogu zpodpalubi.cz.
 • 65 % prvoročních asistentů KPMG Česká republika, potvrdilo, že aplikace Test2Job pozitivně ovlivnila jejich výkon u výběrového řízení.

Neváhej a stáhni si apku Test2Job do svého smartphonu. Aplikace je zdarma ke stažení na App Store a Google Play. Buď o krok blíž kariéře v KPMG Česká republika.

Více informací o aplikaci Test2Job najdeš na www.test2job.cz.

Foto: Studenta

Spolupráce Šárky Pančochové a společnosti KPMG Česká republika

Šárka Pančochová začala spolupracovat se společností KPMG Česká republika v říjnu letošního roku, kdy se stala ambasadorkou náborové kampaně Tvůj příběh začíná teď.

„KPMG dává studentům šanci se někam propracovat, cestovat, realizovat svůj příběh.  Je vždycky jednodušší, když vám v podobných momentech někdo podá pomocnou ruku. Já jsem si něčím takovým prošla, když jsem se rozhodla věnovat snowboardingu na světové úrovni. Potkala jsem skvělé lidi, kteří mě posunuli dál, a proto věřím, že i já svým příběhem můžu inspirovat mladé lidi k realizování jejich snů,“ doplňuje Šárka Pančochová.

O společnosti KPMG Česká republika

KPMG je celosvětovou sítí poradenských společností, které sdružují více než 155 000 pracovníků ve 155 zemích. V České republice působí od roku 1990 a má kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. Svým klientům z řad českých i mezinárodních společností poskytuje služby z oblasti auditu, daňového poradenství, poradenských a právních služeb. Jednou z cest, jak zde začít svůj příběh, je KPMG Internship Programme. Ročně přijímá KPMG v České republice na stáž či pracovní úvazek 60 až 80 čerstvých absolventů či studentů. Zážitky a zkušenosti zaměstnanců z KPMG můžeš najít na blogu zpodpalubi.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější