SEXY KOSTÝM: Oblékni se originálně na Valentýna i karneval!

SEXY KOSTÝM: Oblékni se originálně na Valentýna i karneval!

Tematicky zaměřené party na sv. Valentýna a tradiční období masopustů i karnevalů jsou za dveřmi. Pro všechny vyvstává jedna a tatáž otázka – Co na sebe?

Sexy kostým.

Pokud je tvou první asociací „sexuálně nemravné“ oblečení hojně využívané jen za červenými závěsy, tak jsi na omylu. Firma Sexy kostým nabízí nádherné, svůdné a především originální oblečení, ve kterých zazáří každá žena i muž.

Ve společnosti i za zavřenými dveřmi

Lehce vyzývavé kostýmy se staly v západní Evropě a USA velmi oblíbenými. Již dávno nejsou jen doplňkem pro náruživé páry. Běžně se v nich chodí na večírky, rozlučky se svobodou a další tematické party. Pirátky, námořnice, policistky, čertice, muži mafiáni, piráti a další postavy kralují maškarním plesům pro dospělé.

Tato móda nyní přichází i do České republiky. Pořádáš oslavu narozenin? Letos to chce něco mimořádného! Buď originální a uspořádej skvělou party v tematických kostýmech. Zažijete okamžiky, na které se skutečně nezapomíná.

Foto: Studenta

Svůdná neznámá na Valentýna

Erotické hry jsou oblíbenou součástí milostného života mnoha párů. Právě sexy kostým je nejlepším způsobem, jak svého drahého nebo drahou překvapit a proměnit jeho fantazie ve skutečnost. Muži mají slabost pro své drahé polovičky převlečené do vyzývavých uniforem – nejčastějšími kostýmy jsou školačka, letuška, francouzská služka, sestřička a policistka. Ženy také občas potřebují policistu nebo hasiče, aby uhasil jejich vášně. Zapoj fantazii a zábrany zamkni do skříně.

Kolik převleků máš...

Pokud ti sexy kostým v šatníku ještě pořád chybí, navštívit můžeš specializovanou prodejnu. Širokou nabídku dámských a pánských kostýmů za nejnižší ceny na trhu nabízí internetový obchod s kamennou pobočkou www.SexyKostym.cz. V nabídce mají více než 500 dámských a pánských kostýmů a nespočet doplňků jako jsou nádherné paruky, škrabošky, andělská křídla a další. Pokud si vlastní kostým pořizovat nechceš, stejný obchod poskytuje službu zapůjčení kostýmů i s rezervací www.PujcovnaKostymuPraha.cz. Výhodou zapůjčení je možnost oslnit pokaždé v jiném kostýmu za cenu 300,- na dva dny.

V sexy kostýmu bude žena vzbuzovat pozornosti nejen u mužů. Ačkoliv jsou některé modely odvážnější, nikdy neodkrývají to, co by se na veřejnosti odkrývat nemělo. Pokud by ses cítila i přesto nejistě, s parukou a škraboškou máš zaručeno, že tě nikdo nepozná. Ukaž všem, že máš ten správný smysl pro humor!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější