Spojte se! Seznam se s Myiou

Spojte se! Seznam se s Myiou

Chcete na léto společnost? Způsobů seznámení se v dnešní době nabízí mnoho - od klasického osobního seznámení po veliké množství různých seznamek. Přes toto všechno dokázala aplikace Myia přijít s něčím novým, co vám určitě pomůže najít ty nejlepší lidi. 

Cílem této aplikace je propojit lidi, kteří se nacházejí na stejném místě, a to prostřednictvím místní Wi-Fi sítě. Komunikovat takto mezi sebou mohou všichni, kteří mají ve svém zařízení nainstalovanou aplikaci Myia. Samozřejmostí jsou soukromé zprávy, které si můžete s každým takovým člověkem vyměňovat. Kromě toho se na každé Wi-Fi vytvoří nástěnka, na které můžete ostatním nechávat vzkazy. Sdílet můžete také fotografie a postupem času by mělo být možné i přidávání krátkých videí. Každé místo, které aplikaci využívá, vám zobrazí uvítací stránku, kde se může prezentovat, a je to také prostor pro reklamu.

Foto: Studenta

Myia je stale v začátcích a proto neustále přichází s dalšími inovacemi. Kromě již zmiňovaných videí se chystá například nový portál pro podnikatele nebo postupná nezávislost na Wi-Fi připojení. Potenciál, který v sobě Myia nese, byl oceněn i zvolením mezi 500 nejlepších evropských start-upů a účastí na Pioneers Festivalu 2016, který proběhl 24. a 25. května ve Vídni. Mimo to zvítězila jako aplikace na českém trhu na AppParade pro rok 2015.

Co aplikace nabízí?

  • možnost psaní soukromých zpráv s kýmkoli kdo je připojený k dané Wi-Fi
  • sdílení příspěvků na příspěvkovou zeď (podobné jako na Facebooku)
  • uvítací stránka s informacemi o daném místě - dává možnost provozovateli daného místa informovat návštěvníky o svých službách, produktech a vkládání reklam
  • vkládání fotografií (pracujeme na přidávání krátkých videí)
  • možnost hlasování nebo hodnocení

Ať už jste ve škole, v autobuse, kavárně nebo třeba jen doma, Myia je s vámi všude tam, kde je Wi-Fi připojení. A ačkoli tento projekt vznikl v Praze, rozšířil se i do dalších zemí a je v dnešní době využíván převážně právě v zahraničí.

Další informace a instrukce, jak se do projektu zapojit, naleznete na webových stránkách nebo Facebooku.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější