Studentské koleje: Ukaž nám, kde bydlíš!

Studentské koleje: Ukaž nám, kde bydlíš!

Jedna z největších soutěží pro VŠ studenty – Excelent Kolej roku 2014 – běží už měsíc. S nepatrným náskokem prozatím vedou mazáci z koleje Harcov při Technické univerzitě v Liberci, o druhou příčku směle bojuje Jižní Město z Prahy a koleje Pod Palackého vrchem z VUT v Brně. Průběžné výsledky můžeš sledovat na stránkách www.KolejRoku.cz. Co tě však nadchne možná ještě víc, jsou vedlejší soutěžní kategorie o skvělé ceny!

Boj o titul nejlepší koleje pro rok 2014 můžeš ovlivnit i ty svým hlasem nebo zorganizováním hromadné hlasovací akce na koleji. TOP10 kolejí si to rozdá v boji o hlavní cenu 8000 piv Excelent od Gambrinusu a 3000 baget Simply Fresh od Hamé. Kromě toho organizátoři připravili i vedlejší kategorie, do kterých je velmi snadné se zapojit.

V žilách ti tepe Tvoje (Moje) Kolej? Tak ji natoč na video!

Kolik energie proudí na chodbách a po pokojích tvojí koleje? Máš za to, že vaše akce strčí do kapsy všechny ostatní? Na nic nečekej, popadni telefon nebo foťák a zdokumentuj, jak to u vás žije. Kamarádství, lásky, bláznivé nápady, bezesné noci – zachyť všechny skvělé věci, které se u vás dějí.

VIDEO ZE SVÉ ROZJETÉ PARTY NAHRAJ SEM

Uploadni výsledné video, sbírej hlasy a odnes si super ceny. Autory tří videí s nejvíce lajky budou odměněni dárky od společnosti ČEZ (www.kdejinde.cz): kamerou GoPro Hero 3 silver, exkurzí do Temelína pro 10 lidí i s obědem nebo zapůjčením elektromobilu na den.

Jak přihlášení videa funguje, nalezneš na www.kolejroku.cz/moje-kolej. Boj začíná být těsný a konkurence velká! S náskokem 25 bodů prozatím vede video „Harcov 1“.

Foto: Studenta

Máš exkluzivní bydlení? Poděl se o fotky Kolejního pokoje

Aby toho nebylo málo, kategorie Kolejní pokoj nabízí přehled nejlepších pokojů na českých kolejích. Pošli fotku svého vymazleného studentského pokoje, a pokud vyhraješ, těšit se můžeš na dva ASUSx MeMO Pad HD 7 pro tebe a spolubydlu.

NAHRAJ FOTKY SVÉHO VYMAZLENÉHO POKOJE SEM

Všechna alba jsou k vidění na www.kolejroku.cz/kolejni-pokoj a hlasovat pro svůj pokoj nebo favorita budeš moci do 20. dubna. Finálová TOP 10-tka nejlepších pokojů s nejvyšším počtem hlasů následně postupuje do hodnocení odborné poroty. Zasedne v ní zástupce organizátorů, partnerů, studentů a hlavně, aby bylo odbornosti učiněno zadost, v porotě zasedne i bytová architektka Josefína Hynková.

Přehlídka čítá doteď asi 24 kolejních pokojů. Co na bydlení ostatních studentů říkáš? Máš lepší? Tak nám ho ukaž!

Stále váháš, jestli se zapojit? Nasaj  inspiraci ve videích z Kazmovy kolejní tour!

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...
Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější