Studentský deníček Petra a Jirky: Sexy cyklistky

Studentský deníček Petra a Jirky: Sexy cyklistky

Tento příběh je z teplejších měsíců, ale k Silvestru se tak nějak hodí (třeba jako inspirace).To jsme se takhle s Jirkou jednou vykalili v pátek v Praze a sobota byla jako obvykle pomalejší. Chtěli jsme si napravit špatné svědomí vůči našemu zdraví, tak jsme vyrazili na brusle do Ladronky. Sportovní výlet dopadl výrazně lépe, než jsme čekali.

Po prvních pár kolech jsme se usadili na zahrádce na pivo, které nás mělo po prokaleném večeru podle všech zvyklostí postavit na nohy. Jirka hned po něm zadříml a já jsem rekognoskoval kočenky v okolí, které takto při sobotě vyrazily sportem zlepšit své už tak nadprůměrné postavy.

Jedna dvojice nemohla uniknout mému mladistvě klučičímu pohledu – to když dvě dívky s velkým D přijely na kole, sedly na tu samou zahrádku a vytáhly mapu Prahy. Ženy, na kole, s mapou. Úžas. Nastala známá chvilka, kdy sedím a přemýšlím, jestli mě napadne vtipná záminka, proč je oslovit, nebo ne – pokud ji nemáte, tak nic nezkoušejte, budete vypadat jako debil a v žádném případě to nedopadne dobře. Já jsem měl štěstí, záminka se našla, chtěl jsem přece taky něco v té mapě najít, a hned jsem se seznámil. K velkému překvapení jsem zjistil, že holky jsou ze stejného města jako já a Jirka, což se v Praze moc nevidí – ne že by to byl konec světa, ale konec republiky to je. Tato skutečnost vše velice ulehčila a výměna telefonních čísel byla formalitou…

Domluvili jsme si večerní program v parku v centru, kde jsme si udělali menší vinný piknik s plánem na pokračování u nás doma, takový ten líný večer se slibným zakončením. Holkám se bohužel ani po třetí sedmičce bílého na návštěvu nechtělo, naši vstřícnost ovšem ocenily pozváním k nim, což se nakonec ukázalo jako výrazně lepší nápad. Bohužel nebo bohudík se pokračovalo v tempu nastoleném v parku, a když jsme se zanedlouho dívali na dno šesté sedmičky, už jsem neměl moc tušení, o čem že to zrovna mluvíme.

Kočenky byly co k čemu a hbitě přispěchaly s nabídkou noclehu, která se nedala odmítnout, a to nejen z důvodu únavy. Jelikož jsme do této chvíle vůbec netlačili na pilu, nebyly prakticky vůbec rozdělené role a tak nějak jsme se překvapivě ocitli v situaci, kdy ani jeden z nás nevěděl, kterou si má vybrat. Bruneta naše přemýšlení utnula pragmatickým „u mě je místo pro jednoho… Tak se nějak domluvte a jeden prostě pojďte.“ Jirka na mě velkoryse pokynul a já jsem šel. Podle nepsaných pravidel jsem je já oslovil, tak jsem měl právo volby. Jakože před půl minutou ještě bruneta nevěděla, kdo se k ní vydá přespat, tempo, kterým mi hned za dveřma stáhla kalhoty a tričko, mě celkem překvapilo. Vše proběhlo i nadále nadmíru dobře a já jsem za to dodnes svému nejlepšímu příteli (tím nemyslím Jirku) stále vděčný, protože v tom stavu to nebyla jednoduchá záležitost.

Po řádně odvedené práci se mi zachtělo i kvalitního spánku, a tak jsem se vydal zanedlouho domů. Na chodbě jsem slyšel, že Jirka s blondýnou ještě smlouvá. Později jsem se dozvěděl, že největší překážkou k jejímu klínu byl opět přítel, který poté, co jej přiznala v debatě u vína, asi opravdu existoval. Ke všeobecnému překvapení se blondýna rozhodla vyřešit danou situaci polibky zdaleka ne jen na čelo a líčka, což se asi za hřích nebo nevěru nepovažuje, samozřejmě k Jirkově konečné spokojenosti.

Svou téměř dokonalou pohostinnost doplnily kočky ráno i snídaní, po které vyrazily s brunetou opět na kolo a Jirka domů za mnou. Nakonec vidíte, že všude na světě je dobře, ale holky od nás jsou holky od nás a je na ně absolutní spoleh. Inu, když se daří, tak se daří.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější