Studentský horoskop: Jak jdou dohromady jednotlivá znamení se sportem, láskou a úspěchy

Studentský horoskop: Jak jdou dohromady jednotlivá znamení se sportem, láskou a úspěchy

Komu se bude dařit při navazování nových vztahů, při studiu a v osobním životě? Na koho se usměje štěstí a kdo by naopak měl držet nervy na uzdě? Jakou sportovní aktivitou si zpříjemnit tento týden. Náš Studentský horoskop na odpověď na všechny tyto otázky.

Beran 21. 3. – 20. 4.

Dokud sami nebudete chtít, nic se ve vašem životě nezmění. Tak jestli vám něco nevyhovuje nebo si chcete konečně splnit alespoň jedno malé přání, zmobilizujte síly a vrhněte se na to. Je potřeba si ale uvědomit, že i vlídné slovo a milý úsměv jsou účinnými prostředky. Buďte na své okolí přátelštější a drahé polovičce přestaňte už konečně říkat, co by měla udělat a jak by se měla zachovat. V opačném případě si zaděláváte na nálepku BRUČOUN a NECITA a to přece nejste. Měli byste svou tvrdohlavost a energii zaměřit třeba na boxovací pytel nebo na trenéra fitboxu.

Býk 21. 4. – 21. 5.

Ne zrovna nejpěknější podzim se na vás začíná podepisovat. Měli byste něco udělat pro své zdraví, jinak konec týdne proležíte v peřinách. Zajděte si do sauny a odplavte všechny ty škodliviny. Doplňte zásobu vitamínů a konečně se pořádně prospěte. Taky je docela možné, že v čekárně na masáže se seznámíte s příjemným a sympatickým člověkem, tak proč týden neukončit příjemnou schůzkou. Dejte si ale pozor na svá unáhlená jednání a ještě unáhlenější slova. Pokud by se vám je totiž nepodařilo uhlídat, tak máte koncem týdne podle hvězd pěkný průšvih.

Blíženci 22. 5. – 21. 6.

Jako by vás v těchto dnech něco neustále stahovalo, tížilo a drželo při zemi. Poslední dobou se nemůžete soustředit a vše, co jste chtěli udělat, najednou stojí a kupí se vám hory práce. Neberte to jako tragédii. Rozvrhněte si svůj čas a na to nejdůležitější si ho dopřejte opravdu hodně. Říká se Dvakrát měř a jednou řež a vy byste měli tento týden raději čtyřikrát měřit a pak jednou rázně říznout. Jinými slovy pořádně zvažte ze všech stran, co a jak uděláte a dobře do dopadne. Nenechávejte nic na poslední chvíli. Ideálním sportovním vyžitím pro vás například golf. A když ne ten klasický, tak alespoň minigolf.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Měli byste se v následujících dnech zaměřit na systematizaci a úklid. V pokoji vám leží spousta přebytečných věcí. Zbavte se už něčeho! V šatníku se taky jistě najde něco, co už jste dva roky neměli na sobě a už asi v životě ani neoblečete. A stejně tak byste si měli udělat pořádek ve vztahu a mezi přáteli urovnat neshody. Zbytečně vás to teď tíží na duši. Uvidíte, jak se vám bude na konci týdne lehce dýchat. Rádi máte klid, tak si naplánujte hodinku joggingu nebo procházku jen tak po lese nebo v parku. Pročistíte si mysl a utříbíte myšlenky po náročném týdnu.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Vaší obrovskou slabinou je, že moc neřešíte peníze. Buď je máte, nebo nemáte. A docela je i umíte rychle utrácet. Měli byste si udělat jasno v tom, jaký máte rozpočet, kdy máte šetřit a kdy si můžete dovolit utrácet. Když se budete začátkem týdne krotit, tak koncem týdne si můžete dopřávat. Rozhodně mejdan s přáteli nic nepokazí, ale ani výlet a dobré jídlo v restauraci. Rozhodně se tento týden nepouštějte do žádných velkých akcí. Vaše schopnost úsudku je díky podzimu trochu utlumená, tak zbytečně neriskujte průšvih.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Běžně máte na všechno čas. Když se do něčeho pustíte, tak nezačněte dělat jinou práci, dokud tu předchozí nedoděláte, ale tento týden budete jak vyměnění. Budete chtít stihnout všechno a vlastně nestihnete nic. Spontánnost bude v těchto dnech vaším nejbližším přítelem. Rodinu možná svou nečekanou návštěvou potěšíte, ale zaskočit spolubydlící v akci se svým miláčkem by nebylo úplně fajn. Nápadům dejte průchodnost spíše na poli kreativity – udělejte dýňovou party, upečte koláč, vyzdobte si pokoj na kolejích, vymyslete třídního maskota. Je vlastně jedno, kde se budete realizovat. Klidně vyzkoušejte i tradičně netradiční sporty. Hvězdy doporučují lukostřelbu.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Víme, že v jádru jste mírumilovné duše, ale někdy si prostě musíte dupnout. Právě v prvních dnech tohoto týdne byste měly být drahé Váhy důraznější a sebevědomější. Neustupujte kde komu, myslete především na sebe. Kašlete na to, jestli se někomu zavděčíte, nebo ne. Důležitá je vaše spokojenost. Na víkend se dozajista můžete těšit. Po dlouhé době budete mít klid a čas na rodinu, dáte si v klidu kafíčko s prarodiči a jako třešinka na dortu bude krásné podzimní počasí, které milujete. Využijte toho a běžte se sourozenci nebo s kámoši na louku pouštět draky.

Štír 24. 10. – 22. 11.

Na dobré víly a králičí tlapičky sice moc nevěříte, ale jednou za čas si na takovou dobrou vílu zahrajete a něco pěkného pro své blízké a přátele uděláte. V prvních dnech týdne na to bude nejlepší konstelace hvězd. Správné načasování dobrého skutku vám totiž v druhé půli týdne přinese prospěch. Díky tomu, jak se chováte ke svým přátelům, si je ještě více nakloníte a někteří se vám začnou i svěřovat s osobními záležitostmi. Od středy už to budete mít zase hektičtější. Čeká vás vyřizování na úřadech, fronty na pobočkách a další nudná zařizování. Jen prosím na nic nezapomeňte. Po dlouhém dni se zajděte vyráchat na nejbližší plavečák. Alespoň se unavíte.

Střelec 23. 11. – 21. 12.

V minulých dnech jste udělali něco zásadního, co vás v těchto dnech vynese na společenské výslunní. Koncem týdne si ale zase dopřejte klid a soukromí. Nic se nemá přehánět. Hlavně byste si měli udělat čas i na svou drahou polovičku, které se po vás už dost stýská. Klidně zůstaňte půl dne v peřinách a užívejte si jen sami sebe. Sex je taky sport tak proč nespojit příjemné s užitečným. O víkendu ale nezapomeňte vyrazit na nákupy. Podzimní sychravé počasí je tady a měli byste tomu patřičně přizpůsobit šatník, botník a pořídit si kvalitní deštník taky není na škodu.

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Posledních pár dní bylo hektických a v těch následujících budete konečně sklízet uznání a vaše práce konečně přinese ty známé koláče. Po vzestupu však vždy přichází pád. Vás čeká spíše lehký pokles, ale i tak to nebude zrovna příjemné. Někdo ve vašem okolí vám totiž bude jednoduše závidět. Ač vás to bude mrzet a určitě vás kruté poznámky na váš účet budou štvát, tak nedávejte najevo žádnou slabost. Život nikoho nešetří, tak proč byste zrovna vy měli. Co vás rozhodně uklidní je pohyb venku, nebo vlastně jakýkoli sport. Klidně si běžte zaběhat nebo vytáhněte kamaráda na badminton. Ve výsledku je jedno, co budete dělat, ale rozhodně sportujte.

Vodnář 21. 1. – 20. 2.

Když se budete válet doma v peřinách a sedět u počítače, tak nemůžete čekat, že se něco zásadního ve vašem životě stane. Překonejte se. Lenost hoďte za hlavu a zmobilizujte své síly k vytváření hodnot. Stačí jen mít nápad a chuť a ostatní už půjde samo hladce. Dokážete vše, co budete chtít, jen se do toho pustit. A po náročných dnech ve škole, kdy vám ze všech těch přednášek jde hlava kolem, byste se měli utahat i fyzicky. Máte rádi kolektivní sporty, tak oprašte boty do haly a hurá třeba na volejbal.

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Drahé Ryby, život není jen o radovánkách. Někdy holt musíme dělat zásadní rozhodnutí a jedno takové na vás čeká v těchto dnech. Po spoustě věcí totiž toužíte, ale bohužel ne vše si můžete dovolit. Chce to konečně si uvědomit priority a něco pro to udělat. Nebude to sice lehké, ale správným nasměrováním svého života si tu prašnou cestičku životem zpříjemníte. A o víkendu zase bude dobře. Vyblbněte se s přáteli. Třeba takový bowling nebo zajít si s kamarádem na stěnu není vůbec od věci.

Sestavila: Iveta Vavrušová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější