reklama
 
Tomáš Rašner

Tomáš Rašner

Ředitel společnosti Studenta Media s.r.o. a Country manager Universum ČR
reklama

Tomáš Rašner je jedním ze dvou zakladatelů mediální skupiny Studenta Media, která prostřednictvím vlastních médií oslovuje přes 80 % českých vysokoškoláků a je v této oblasti jedničkou na českém trhu. Více o skupině Studenta media naleznete zde a na www.studentamedia.cz.

Tomáš Rašner pochází ze Zlína, je absolventem mezinárodního obchodu na Ekonomické univerzitě ve Vídni a studijního pobytu na Ekonomické akademii v Moskvě. Podnikat začal ve 22 letech, kdy se právě ve Vídni s Adamem Koželou inspirovali časopisem StiV pro místní studenty a v roce 2006 založili nový studentský magazín Stip (Students in Prague), který rozdávali zdarma mezi pražské studenty. Na začátku sami zakladatelé oslovovali inzerenty a rozváželi výtisky do škol. Časem byl otevřen i webový portál a časopis se rozšířil do jiných měst. V roce 2009 došlo ke dvěma zásadním změnám - činnost firmy se plně profesionalizovala a magazín Stip byl rebrandován na Studenta, resp. web Studenta.cz.

Tomáš Rašner se pravidelně účastní konferencí zejména v oblasti HR, Employer Brandingu a obchodu, což jsou oblasti, kterými se ve skupině Studenta media nejvíce zabývá

Tomáš na Linkedin

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější