Volejbalu vládnou pražští studenti. Hlasuj pro nejvíc sexy hráče! - Studenta.cz
reklama
 
Volejbalu vládnou pražští studenti. Hlasuj pro nejvíc sexy hráče!

Volejbalu vládnou pražští studenti. Hlasuj pro nejvíc sexy hráče!

Největší studentský turnaj v plážovém volejbalu se štědrou dotací 500 tisíc korun Patria Direct Beach Open ovládly týmy z pražských univerzit. Vysokoškolské týmy z celé republiky v sobotu bojovaly na prosluněné Ladronce o vysoké prémie. Vše rozhodlo až drama v závěrečném tiebreaku.
reklama

Přes pět set hráčů se snažilo dostat sítem osmi kvalifikačních kol do pražského finále. Toho se zúčastnilo osmadvacet smíšených týmů, které se vždy skládaly minimálně ze dvou hráčů a jedné hráčky. A ti všichni předváděli po celou sobotu parádní výkony. Na čtyřech kurtech pražské Ladronky jim k tomu pomáhala skvělá divácká atmosféra, slunečné počasí i motivace tučné finanční prémie.

O tu se nakonec strhl litý boj ve vyřazovacích kláních těch úplně nejlepších. Dokonce i vítězný Jihostroj Radslav, jehož hráči si odnesli nejvyšší odměnu ve výši 300 tisíc korun, musel k triumfu projít přes dvě třísetové bitvy. A samotní hráči byli ze svého úspěchu hodně překvapeni.

Foto: Studenta

„Před turnajem by mě vůbec nenapadlo, že bychom mohli skončit na prvním místě. Konkurence byla skutečně obrovská,“ přiznal kapitán vítězného týmu Jonáš Pešek. I proto neměl se svými spoluhráči ihned po finále jasno, co s vyhranými penězi udělá. „Já si to ještě asi vůbec neuvědomuju,“ dodal Jonáš. Ten ve finále porazil svého kamaráda Vladimíra Edera z týmu Nechytatelní. „Bylo to takový bratrovražedný souboj. Vše ale proběhlo v přátelském duchu,“ upozornil Jonáš. Poražený finalista získal 100 tisíc korun, bronzová trojice Něžných Oveček pak brala 40 tisíc korun.

HLASUJTE NA STUDENTĚ O NEJVÍC SEXY VOLEJBALISTU TURNAJE!

V galerii pod článkem najdeš fotky volejbalistů, kteří se finále účastnili. Dej svůj hlas tomu, který se ti nejvíc líbí!

reklama

Nejčtenější za měsíc

Nejnovější