Vytvoř logo a vyhraj 20 000 Kč!

Vytvoř logo a vyhraj 20 000 Kč!

RWE Transgas, a.s., vypisuje novou soutěž na zpracování návrhu firemního loga pro komunikaci se školami a studenty.

Přečti si podmínky soutěže, pošli to nejlepší logo a vyhraješ 20 000 korun! Společnost RWE navíc bude vítězný návrh při komunikaci na studenty opravdu používat (letáky, brožury, webové stránky, nástěnky).

Uzávěrka soutěže je 15. července 2010.

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

1) Návrhy loga můžou být zcela kreativní a inovativní. Můžou být grafické, typografické, nebo fotografické… zkrátka jakékoli. Musejí však v sobě nějakým způsobem obsahovat „key message“ - Překonat obyčejné a být vždy o krok napřed. Převzít zodpovědnost a rozhodovat se prozíravě – pro zítřejší společnost, životní prostředí a trh. Komunikovat otevřeně a nebát se závazků a odpovědnosti.

2) Je potřeba dodržovat firemní barvy RWE: primární - modrá (Pantone 2945); sekundární – dvě bleděmodré (Pantone 283, Pantone 2707), černá; barvy pro zvýraznění (fakultativní) – žlutá (Pantone 109), oranžová (Pantone 137), červená (Pantone 1795), tmavě červená (Pantone 201), zelená (Pantone 368), tmavě zelená (Pantone 347). Barvy je možné použít i inverzně (bílá na výše uvedeném barevném pozadí)

3) RWE font je bezpatkový a zarovnává na levý prapor. Zarovnání na střed, vpravo či do bloku je tabu.

4) Rozsah: maximálně 3 varianty návrhu loga za jednoho navrhovatele, kterým může být jednotlivec i tým.

5) Ke každému návrhu max. 1 strana A4, popis vzniku loga, důvodů jeho podoby, jeho předností a způsobu používání.

6) Headline návrhu: slogan, který bude užíván společně s logem pro komunikaci se školami a studenty, může být i součástí loga.

7) Soutěžní návrhy spolu s kontaktem na vás posílejte nejpozději do 15. července na mailovou adresu martina.dolezalova@rwe.cz.

Pro případné dotazy sledujte diskuzi pod článkem, nebo se můžete vždy obrátit na Martinu Doležalovou přímo ze společnosti RWE (martina.dolezalova@rwe.cz).

Vítězné návrhy budou zveřejněny nejpozději do 15. srpna 2010 na těchto stránkách, popř. na webu vyhlašovatele.

Zasláním soutěžního návrhu soutěžící souhlasí s všeobecnými podmínkami Obchodní veřejné soutěže „Logo RWE pro komunikaci se školami a studenty“, jejíž plné znění je ZDE.

Více informací o společnosti RWE na www.rwe.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější