Zažij již potřetí nejbarevnější den svého života!

Zažij již potřetí nejbarevnější den svého života!

Květen bude opět patřit oblíbenému běhu plnému zábavy a hlavně barev. Již třetí ročník akce Barvám neutečeš letos navštíví hned tři česká města: Prahu, Olomouc a premiéru zažijí České Budějovice! 

Že nejsi běžec? To vůbec nevadí! Nejde o to, jestli doběhneš jako první. Hoď starosti za hlavu a přijď si užít den plný barev a zábavy. „Účastníci běhu by se na pětikilometrové trati měli hlavně bavit a zasmát, proto se mohou zúčastnit i v týmech se svými přáteli a rodinami. Akci nelimitujeme žádnou věkovou hranicí. Nejde o to vyhrát, ale užít si zábavný den. Vlastně jeden cíl by účastníci běhu splnit měli, a to doběhnout co nejvíce barevní,“ říká Antonín Pospíchal z pořadatelské agentury BP Action.

Foto: Studenta

Na každém z pěti kilometrů budeš při proběhnutí barevnými zónami zasypán práškovými barvami od hlavy až k patě. Závěrečná pátá zóna je vždy speciální. „V loňském roce to byla pěnová zóna, letos jen několik metrů před cílem přichystáme zónu třpytkovou. Na akci nebude chybět již tradiční hromadný výhoz barev. Takže barvám opravdu nikdo neuteče,“ dodává Antonín Pospíchal. Práškové barvy jsou hygienicky zcela nezávadné, takže nehrozí žádné nebezpečí. Pro větší osobní pohodlí však můžeš běh absolvovat s brýlemi, šátkem či maskou přes ústa.

Foto: Studenta

První zastávkou běhu Barvám neutečeš bude 7. května Výstaviště Flora v Olomouci. O týden později, 14. května, se akce uskuteční na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích. Třetí zastávka akce Barvám neutečeš se bude konat v sobotu 21. května v Praze v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice.

Čeká na tebe bohatý doprovodný program, takže nudit se rozhodně nebudeš! O zábavu bude postaráno nejen na samotné trati, ale i v cíli. Hlavní hudební hvězdou, která vystoupí ve všech třech městech, bude zpěvák Pavel Callta. Kromě toho na tebe čeká například yoyo exhibice nejlepších českých yoyerů.

Do konce března platí zvýhodněné startovné! Neváhej a registruj se ještě dnes!

Více informací a registraci najdeš na www.barvamneuteces.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější