10 věcí, které zaručeně potěší

10 věcí, které zaručeně potěší

Člověk by se měl umět radovat z maličkostí. Proto jsme pro Vás připravili seznam věcí, které vždy tak nějak zvláštně potěší, až kolikrát vyloudí úsměv na tváři. A při tom nejde o nic velkého, běžně se s těmito situacemi setkáváme.

Podobné maličkosti nabízí nejen každý náš den, ale také jednotlivá roční období. Neudělá Vám snad radost vyjít v zimě do čerstvě napadeného nepošlapaného sněhu? A co když přijde jaro a Vy konečně po dlouhé době můžete odložit těch několik vrstev oblečení? V létě nás nabíjí Slunce energií téměř den co den a na podzim nás v přírodě obklopuje plno veselých barev. Na každém dni se dá něco najít. Jde jen o to chtít a hledat.

1. S první takovou maličkostí se můžeme potkat dokonce ještě před ranním budíčkem. Probudíte se uprostřed noci a s napětím berete do ruky telefon, abyste zkontrolovali, kolik je hodin. Jak krásný je to pocit, když zjistíte, že je teprve 2:26 a Vy můžete ještě celé čtyři hodiny spát!

2. Když už na to vstávání po čtyřech hodinách skutečně dojde, přichází na řadu snídaně a s ní pořádný šálek kávy. Všimli jste si někdy, jaké zajímavé tvary a kombinace se vytvářejí, když naléváte mléko do kávy?

3. Nyní musíte do koupelny, kde na Vás však čeká zbrusu nový zubní kartáček. Víte, že kartáček je naprosto čistý, nepoužívaný a výjimečně i hezky vypadá.

4. Času je už málo a tak honem do auta a do práce. Po nastartování na Vás překvapivě nebliká kontrolka benzínu a co víc, Vaše nádrž je plná! Šlápněte na plyn!

Foto: Studenta

5. Dobíháte na poslední chvíli a vidíte, že výtah se akorát zavírá a chystá se odjet. Někdo si Vás však všimne a výtah pro Vás zastaví. Dobré vědět, že všichni milí lidé ještě nevymizeli.

6. Než však zasednete k práci, pořádně si vyčistěte brýle. Neuškodí to jednou začas udělat, svět je kolem najednou takový jasnější.

7. Do Vaší kanceláře jste dostali nový tablet. A jelikož jste se k němu dostali jako první, čeká na Vás opravdová lahůdka… Můžete sloupnout ochrannou fólii!

8. Máte pauzu na oběd a jdete do protější restaurace. Při cestě zpět narazíte na ulici na stánek, kde akorát rozdávají vzorky zákusků na ochutnání. Oslaďte si trochu život!

9. Odpoledne Vás čeká neoblíbená návštěva zubaře. Ovšem o to s lepším pocitem budete odcházet, jakmile Vám doktor sdělí, že je Váš chrup naprosto v pořádku!

10. Po náročném dni se konečně dostáváte domů a jdete okamžitě spát. Jaké milé překvapení, když se vzbudíte a vedle spíš Váš pes nebo Vaše kočka. Cítíte, že Vás mají rádi a hned se Vám spí lépe dál.

Text: Anna Jílková

Foto: pixabay.com

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější