Apráles 2010 - studentský openair ve Zlíně

Apráles 2010 - studentský openair ve Zlíně

Námořnická Unie o.s., recesistický spolek tvořený zejména studenty a pedagogy Fakulty technologické a Fakulty aplikované informatiky, Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, pořádá hudebně-zábavnou akci pod názvem Apráles 2010.

Tato studentská akce bude probíhat v prostorách parku mezi hostincem Pod Lipou a Nadací Tomáše Bati ve Zlíně. Termín je naplánován na 28. dubna 2009 od 13:00.

Celá open-air studentská party bude zahájena slavnostním ceremoniálem vedení Fakulty technologické a hlavního velení Námořnické Unie, občanského sdružení.. Dále přislíbili účast i představitelé všech ostatních fakult UTB ve Zlíně. Na akci byl pozván také rektor Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, hejtman zlínského kraje, a také primátorka města Zlína.

Celé odpoledne budou akci moderovat Petr Suchoň z rádia Frekvence 1 a Ondřej Zehnal z rádia Kiss Publikum.

Celé odpoledne bude probíhat soutěž hudebních skupin, ve kterých vystupují studenti UTB Zlín (Asthmatic, Freedom Ridge, Air lines). Po slavnostním vyhlášení vítěze se hudební produkce ujme kapela U5, která je tvořená pedagogickými pracovníky Fakulty aplikované informatiky.

Hlavní hvězdou večera bude moravská populární hudební skupina Buty. Večerní a noční program se pak přesune do rockového klubu Golem, kde se postará o hudební produkci zlínské těleso Avion Swing Band.

Pořadatelé slibují silný exotický zážitek v podobě legendárních námořnických soutěží, pečlivě připravených chutných pokrmů a bohatého vedlejšího zábavného programu. Pořadatelé slibují dostatek pravého námořnického pití za skutečně studentské ceny.

Vstup na celou akci je zdarma a akce je určena pro širokou veřejnost.

Více informací na http://aprales.namornickaunie.com.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější