ZDARMA na Studenta.cz MECCAMIX Mark Wilkinson (UK)!

ZDARMA na Studenta.cz MECCAMIX Mark Wilkinson (UK)!

EXKLUZIVNĚ! MÍSTO 290 Kč - ZDARMA!! PLATÍ JEN PRO FANOUŠKY A DO PŮLNOCI! Po velkém úspěchu z minula vám opět přinášíme skvělou party.

Staň se fanouškem Studenty na Facebooku (ZDE) a máš vstup ZDARMA na skvělou party v pražském klubu Mecca: Studenta MECCAMIX presents MARK WILKINSON a.k.a. KIDSTUFF (Ministry of Sound & Defected, UK). Ušetříš 290 Kč za vstup! Volný vstup jen do půlnoci!!

JAK NA TO?

1. Musíš být fanoušek webu Studenta.cz na Facebooku (ZDE) do pátku 30.4. 19h = v tuto dobu tvoříme guest list!

2. U vstupu do klubu potřebuješ jakýkoli platný průkaz totožnosti!

2. Volný vstup platí JEN DO PŮLNOCI, tak to nepropásni!

Vývoj eventu můžeš sledovat ZDE.

O AKCI

Studenta MECCAMIX – 2. nejlepší party v ČR podle Dance Music Awards 2008!

Na duben jsme pro vás připravili opravdovou lahůdku, rezidenta klubu Ministry of Sound, producenta labelu DEFECTED RECORDS a organizátora prestižních party Kidology na Ibize v klubu El Divino - MARKA WILKINSONA a.k.a. KIDSTUFF. Začínal jako DJ v roce 1990. Později téhož roku získal pozici asistent managera u labelu Flying Records a zde také potkal svého studiového partnera ROCKYho, se kterým založili PROBLEM KIDS. Markovy pravidelné sety po celé Velké Británii ho velmi rychle proslavily, a tak se v roce 1996 ozvali manažeři proslulého MINISTRY OF SOUND a nabídli PROBLEM KIDS vlastní rezidentní noc. Souběžně s tím začali lavinovitě produkovat desky, které vyšly na labelech jako např. JUNIOR BOYS OWN a JUS TRAX. Na labelu PAPERECORDINGS se kromě jejich několika dalších sólo desek objevila i řada remixů např. pro BLACK SCIENCE ORCHESTRA, THE ABSOLUTE & THE ALOOF, atd. PROBLEM KIDS se podíleli i na tvorbě latisnko-amerického karnevalového megahitu PASILDA (AFRO MEDUSA), který razantně prosákl i do playlistů drtivé většiny komerčních rádií na celém světě. Mezi Markovy debuty patří i track ALRIGHT, který vyšel na top labelu DEFECTED RECORDS, včetně samostatných remixů. MARK WILKINSON a.k.a. KIDSTUFF se tak stal oficiálním producentem DEFECTED RECORDS. V roce 2002 MARK WILKINSON opět navýšil své skóre o skvělé remixy světově úspěšného hitu LAZY od X-PRESS 2 a skladby YOU ARE TAKING ME OVER od WEST LONDON DEEP - oba dva tracky se poprvé objevily ve výběru nejlepších skladeb v show PETA TONGA - ESSENTIAL SELECTION na rádiu BBC ONE začátkem roku 2002. Během své kariéry si MARK WILKINSON vybudoval silnou pozici na houseové scéně a jeho desky se dnes pravidelně objevují v setech takových megastars jako jsou např. SASHA, CJ MACKINTOSH, NORMAN JAY, PETE TONG, SEB FONTAINE, ROGER SANCHEZ, SANDY RIVERA a.k.a. KINGS OF TOMORROW, DANNY TENAGLIA nebo např. X PRESS 2. MARK WILKINSON vlastní label KIDOLOGY RECORDS. Dále vystoupí strůjce stylu “arrogant house” DJ Looky, DJ Martin Frank, fešák DJ Fcuk, nová krev Studenta MECCAMIXu DJ Castor a mladý talent DJ Carl Lope. Ibiza Diva tanečnice v úchvatných kostýmech se nezastaví ani na okamžik, obří nafukovací Studenta MECCAMIX dekorace, stříbrné konfetovače, které se na Vás posypou celou noc. To vše je Studenta MECCAMIX!

VOLNÉ VSTUPY, POZVÁNKY & GUEST LIST PLATÍ DO PŮLNOCI – DOPORUČUJEME PŘIJÍT S DOSTATEČNÝM PŘEDSTIHEM!

VSTUP: 290 Kč & VIP : 990 Kč / ZAČÁTEK 22:00 / PŘEDPRODEJ 250 Kč: www.ticketstream.cz & www.ticketpro.cz

Studenta.cz je nový mediální partner MECCAMIX a VOGUE. Jedná se o nejvíce navštěvovaný redakční web pro VŠ studenty u nás. Velkou oblibu potvrzuje i tištěná verze magazínu vycházející v nákladu 60 000 kusů.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější