Chcete zakončit své studium stylově? Promujte v taláru

Chcete zakončit své studium stylově? Promujte v taláru

Ať už promujete jako lékař, inženýr, architekt, nebo třeba učitel, svoji promoci si chcete především vychutnat. Je to velká a slavnostní událost nejen pro vás, ale také pro vaše blízké, kteří vás při studiu podporovali. Jelikož vědomosti už v den promoce řešit nemusíte, zbývá vám jen jediná starost: co si vzít na sebe. Ti, co chtějí promovat stylově, by měli uvažovat o volbě slavnostního taláru. Studenta přináší 5 jeho výhod!

Jde o dlouhodobou tradici

Zvyk promovat v talárech nepřišel do Evropy z Ameriky, jak se mnozí mylně domnívají. Právě naopak! „Talár symbolizuje příslušnost k akademické obci a jeho tradice sahá až do středověku. Tehdy vyjadřoval tento oblek duchovní spojení univerzit s církví,“ vysvětluje majitelka půjčovny talary.cz Olga Fialová.

Nemusíte řešit, co si oblečete na sebe

Promoce je po maturitě druhým velkým okamžikem v životě (pokud jste se tedy do své promoce nestihli oženit). Většina studentů se děsí toho, zda jim ještě maturitní oblek padne. Když si půjčíte na promoci talár, všechny starosti tohoto typu odpadají. Talár totiž skryje vše, co máte na sobě, kromě bot! :-)

Foto: Studenta

Při slavnostní chvíli sjednotíte oblečení

Když si půjčí taláry celý ročník, dáte vaší promoci nádech skutečně slavnostní chvíle. Navíc, budete mít krásné vzpomínky v podobě fotografií vás a vašich spolužáků v klasických čtyřrohých čepicích s různobarevnými střapci.

Vyzkoušeli to už mnozí před vámi

Ikdyž vy jste o možnosti promovat v talárech třeba ještě neslyšeli, několik škol po celém Česku už své studium stylově zakončuje.  V talárech promují například budoucí veterináři na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, studenti Masarykova ústavu v Praze, nebo i studenti Prague College a mnozí další.

Talár nemusíte kupovat, využijte půjčovny

Pokud se vám nechce utrácet peníze za talár, který na sebe vezmete znovu leda na maškarní, nemusíte zoufat. Půjčovny studentských talárů nabízejí za výhodnou cenu taláry z lehkých nemačkavých materiálů v různých velikostech. Více informací o zapůjčení talárů získáte na stránkách www.talary.cz nebo na mailu fialova@talary.cz či telefonním čísle 603 545 205.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější