10 000 piv pro Kolej roku 2011!

10 000 piv pro Kolej roku 2011!

Téměř každý z nás si jednou vyzkoušel bydlení na koleji. Někteří tam zůstanou, jiní si po prvním semestru rychle hledají privát. Jaká je ale ta nejlepší vysokoškolská kolej? Je to malá buňka, kde koupelnu a kuchyň sdílíš jen s pár lidmi, nebo naopak obrovský komplex, kde se vše, od ranní higieny, až po noční útok na ledničku, děje na patře ve společných prostorách? Jaká jsou kritéria pro tu nejlepší kolej?

Svým hlasováním v nové soutěži Kolej roku 2011 o tom můžeš na stránkách www.kolejroku.cz rozhodnout právě ty a pro tu nejlepší kolej pomoc vyhrát 10 000 piv Gambrinus 11° XCLNT.

České koleje – peklo nebo levný komfort

V České republice je přes sto kolejních zařízení a každé se od sebe v něčem liší. Některé nabízí komfort, který bys marně hledal i na drahých privátech, jinde se bojíš o své věci nebo dokonce o zdraví. Každopádně zážitky z kolejí byly už pro naše rodiče ty nejpeprnější a spoustu kamarádů na celý život si našli právě tam. Protože nejen u partnerských vztahů platí, že dokud s někým nežiješ, nikdy ho pořádně nepoznáš.

Většina z nás, kteří se rozhodnou pro kolejní život, nemá moc na výběr a maximálně zvolí tu kolej, která je co nejblíže fakultě nebo oblíbené hospodě. Ale i ty na první pohled nejhorší koleje můžou být nejlepší pro získávání kamarádů nebo alespoň zocelení osobnosti.

Deset hlasů pro deset tisíc piv

V soutěži Kolej roku 2011, která má za svůj cíl najít tu nejlepší i nejhorší kolej, má každý možnost ovlivnit její výsledek. Má k tomu celkem 10 hlasů – 5 kladných a 5 záporných, takže i malá kolej má šanci na výhru. Myslíš si, že právě ta tvá má na to zvítězit? Přesvěč všechny kamarády, známé i neznámé a zajistěte si tu největší kolejní akci roku právě u vás. Ty neznámé můžeš přemluvit třeba tak, že nahraješ ke svému favoritovi vlastní fotky, vložíš komentář, historku a třeba i ostatní přesvědčíš o svém jasném prvenství. Soutěž potrvá až do 24.dubna, takže je dost času o téhle soutěži dát vědět všem, kteří tvou kolej podpoří.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější