Chybí vám energie? Hvězdy vědí,  jak ji získat zpět!

Chybí vám energie? Hvězdy vědí, jak ji získat zpět!

Ačkoli se zkoušky zdárně chýlí ke konci (nebo už tam jsou), studenti jsou velmi unaveni a vyčerpáni. Dostali jsme od hvězd tipy, co jednotlivým znamením skutečně zvedne hladinu potřebných sacharidů a energie. Jsou to docela libůstky, čtěte!

Beran (21. března - 20. dub

Jesenka je vám souzená, alespoň pro příští týden. Jen pokud si na jeho začátku koupíte a pochutnáte na tomto tradičním českém výrobku, budete mít dost sil zvládnout své povinnosti. Jestli jste zapomněli, jak dostat krém z tuby: musíte opačnou stranou uzávěru píchnout do hrdla.

Býk (21. dubna - 21. května)

Zdá se vám, že jednou nohou šlapete do samých hovínek a ne a ne se z nich vyhrabat, ale druhou nohou stojíte pevně na zemi a slavíte s ní úspěch? Pak právě pro vás jsou ideální polomáčené sušenky! Jsou na tom úplně stejně jako vy.

Blíženci (22. května - 21. června)

Tak tady chybí veškerá vůle se koncentrovat na práci. Blížencům v příštím týdnu pomůže buba v hubě, aneb koupě žvýkaček Hubba Bubba je ta správná volba!

Rak (22. června - 22. července)

Raci budou muset pro zvýšení své výkonnosti nejprve vynaložit menší úsilí. Příští týden ale nepřežijete bez antiperlí, které nejsou už lehko k dostání.

Lev (23. července - 23. srpna)

Cítíte se osaměle? Tak to napravte - podle hvězd vede ke zlepšení pocitu osamocení jednoduchá cesta, a to Disco! Protože co? No? To nikdy nejíš sám!

Panna (24. srpna - 23. září)

Pokud se ti nedělá blivno ze syrových vajec, s čímž hvězdy při věštbě pro panny nějak nepočítaly, je pro tebe ideální panák či dva panáky vaječného likéru. Rozproudí ti cévky i nervová vlákénka.

Váhy (24. září - 23. října)

Chyba? Ne, regulérní předpověď pro váhy! Příští týden nebudeš mít sílu ani na jeden tah perem či klepnutí do počítače, pokud týden nezahájíš smaženým vepřovým řízkem. Řízek je prostě nejlepší buchta.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Doufáme, že tlumočením tohoto hvězdného doporučení se nedotkneme příliš velké části studentské populace. Určitě ne té, která je příznivcem fotbalového klubu Slavia. Právě tyto bonbony vám příští týden zlepší náladu.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Jak si nejrychleji a nejefektivněji doplnit kalorie? No, Střelci by na to měli jít od lesa a pěkně zpříma – narvat si do pusy několik kostek cukru. Navíc tak poctíte Dačice, kde byl první kostkový cukr vyroben.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Bojíš se, že neúspěchy při zkouškách přivedou tvé studium do rakve? Pak se takovým myšlenkám vysměj a dej si rakvičku se šlehačkou. Aspoň uvidíš, že kdyby se tak náhodou stalo, taková rakev není nic nepříjemného.

Vodnář (21. ledna - 19. února)

Jojo, je zima. A ještě dlouho zima bude. Bylo by ovšem škoda neustále si odpírat jednu letní radost – tvarohového Míšu. Můžeš si koupit nanuky nebo přímo vaničku s míšovskou zmrzlinou, obě varianty ti ke konci týdne rozhodně zlepší náladu!

Ryby (20. února - 20. března)

Už ti z nebe dlouho nezapršelo žádné barevné štěstí? Kup si lentilky a uvidíš, že svět bude hned krásnější!

Sestavila: Anna Mrázová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější