Chystá se 3. ročník soutěže UnIT!

Chystá se 3. ročník soutěže UnIT!

Na ČVUT to 11. dubna ožije programovací soutěží UnIT. Přihlas sebe a svůj tým, nebo se přijď podívat na veletrh pracovních příležitostí. Získat můžeš nejen spoustu skvělých zážitků, ale ve spolupráci s firemními partnery soutěže i zajímavé ceny nebo vysněný job!

Takže nádech a jdeme na to!

Ve škole do tebe cpou kvanta znalostí, které si ale nemáš kde ozkoušet? V IT technologiích je konkurence taková, že tě zardousí dříve, než stihneš odprezentovat svůj projekt? To se dá změnit. Stačí mít něco, čím zase ty vyrazíš dech jim. Stačí vstoupit do rybníku, ve kterém mají své sítě rozhozené firmy samotné.

Tím rybníkem je týmová programovací soutěž pro studenty IT všech vysokých škol. Její 3. ročník proběhne 11. dubna 2017 od 8:00 v Nové budově ČVUT (FA/FIT). Ve 3 kategoriích budou studenti v týmech řešit reálné úkoly z praxe. Žádné přehnané matematické úlohy, čtyřicetistránkové algoritmy. Tenhle backend, webovou aplikaci, či data můžeš v reálu skutečně potkat.

Foto: Studenta

Zadání jednotlivých kategorií navíc poskytují sami hlavní firemní partneři. Pro kategorii Web společnost CN Group, pro kategorii Backend společnost Unicorn a kategorie Data vznikla ve spolupráci s firmou Škoda.

Jasně, slibná kariéra je pěkná odměna, ale tu výhru přece musíš nějak oslavit. Mezi výhrami se tak nacházejí i sudy piva. A nejenom ty, vyhrát můžeš i iPady, power banky nebo mikiny ČVUT.

Foto: Studenta

Nestuduješ IT nebo nemáš tým? Oukej, ale co ti brání zúčastnit se doprovodného programu s veletrhem práce? Vyzkoušej si workshopy na stáncích firem, dej ostatním kotel v turnaji v Buláncích se speciálními mapami a nejen to. Celá akce je zadarmo, tak neváhej.

Více najdeš na http://unit.bestprague.cz/.

Foto: Studenta

A kdo má tohle všechno na svědomí? Jsme mezinárodní nezisková studentská organizace BEST neboli Board of European Students of Technology založená roku 1989. Působíme na 96 univerzitách v 33 zemích z celé Evropy, od roku 2009 také na ČVUT v Praze.

Hlavním cílem naší organizace je příprava studentů na práci v mezinárodním prostředí, porozumění jiným kulturám a rozšiřování jejich odborných, komunikačních a prezentačních dovedností. Díky naší organizaci tak mohou studenti ČVUT například vycestovat za extrémně výhodných podmínek na 1-2 týdenní technicky zaměřené kurzy na některou z evropských univerzit, zúčastnit se programovací soutěže UnIT nebo mezinárodní inženýrské soutěže EBEC, či absolvovat workshopy a přednášky na rozmanitá témata.

Pokud tě baví cestovat, podílet se na organizování různých akcí a rozvíjet svůj potenciál, podívej se na stránky BEST Prague nebo na facebook BESTprague.

Text: Ondřej Pešek, Kateřina Holetová

Foto: archiv BEST Prague

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější