Chystáš se na Erasmus? Získej pojištění zdarma!

Chystáš se na Erasmus? Získej pojištění zdarma!

Chceš vyjet na Erasmus, ale už teď se ti točí hlava ze všech těch věcí, které musíš ještě zařídit? Nepropadej panice a ze seznamu si rovnou odškrtni cestovní pojištění. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky ti ho totiž poskytne zdarma!

Cestování po světě je snem mnoha lidí. Chtějí navštívit dosud nepoznaná místa, ochutnat cizí kuchyně, setkat se s novými lidmi a získat nezapomenutelné zážitky. V dnešní době už naštěstí nemusí tento sen zůstat pouhým snem, ale lze ho celkem bez problémů uskutečnit. A kdy jindy vyrazit do světa spíš než právě v době studií? Nemáš ještě hlavní pracovní poměr, nejsi vázaný dalšími povinnostmi a existuje spousta studijních pobytů v zahraničí, ze kterých si můžeš vybírat.

Pokud se už na některý z nich chystáš, nesmíš hlavně zapomenout, že je velmi důležité mít kvalitní cestovní pojištění, které tě podrží ve všech možných nepříjemných situacích. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky (ZPMV ČR) navíc momentálně nabízí cestovní pojištění zdarma až na 180 dní v případě dlouhodobého pobytu nebo na krátkodobé cestování v průběhu roku do 60 dnů úplně zdarma.

Nejlepší zdravotní pojišťovna roku 2015

ZPMV ČR se stala nejlepší zdravotní pojišťovnou roku 2015, takže budeš opravdu v dobrých rukách. Její pojištěnci jsou v případě potřeby ošetřeni u všech významných lékařů, nemocnic i dalších zdravotnických zařízení v celé České republice, mohou využívat řadu preventivních programů i finanční příspěvky na sportovní aktivity.

Nejsi pojištěný u ZPMV ČR? Nevadí! Pokud máš o tuhle super nabídku zájem, stačí, když k nim do 31. 3. 2016 přestoupíš. Přestup není vůbec složitý, v podstatě pro tebe znamená jen podpis pár tiskovin a o všechno ostatní se postarají profesionálové – více informací o tom, jak to probíhá, najdeš na webových stránkách

Přestup co nejdřív, ať všechno stihneš

Pokud se rozhodneš přestoupit, hlavně to nenechávej na poslední chvíli. Udělat to totiž můžeš nejpozději do posledního března. Proč? To aby ti stihlo pojištění zadarmo naběhnout do září (tak je to stanoveno zákonem), tedy než se vypravíš do tebou vybrané země. Pojištěncem jako takovým se ale staneš už 1. 7. 2016.
Foto: Studenta

Získej kartu, která ti může zachránit život

Přestupem k ZPMV ČR se navíc můžeš stát součástí on-line projektu Zdraví jako vášeň, který je věnován zdravému životnímu stylu, a také získáš praktickou vychytávku Kartu života. O co jde? Karta života je soubor důležitých informací o tvém zdravotním stavu, které jsou uloženy v zabezpečené databázi pojišťovny, a ve chvílích, kdy nejsi schopný komunikovat, ti může doslova zachránit život.

Pokud vlastníš chytrý telefon, můžeš mít navíc díky mobilní aplikaci Karta života přehled o veškerých úkonech, které na tebe zdravotnická zařízení vykazují. Dále si v této aplikaci můžeš plánovat preventivní prohlídky, očkování a v případě zdravotní nouze můžeš také využít funkci SOS.

To je docela fajn balíček, nemyslíš? Mrkni na podrobnosti na www.zpmvcr.cz a vyraz poznávat svět ještě letos, stojí to za to!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější