Studujete? Pojistěte se do 30.11. 2011 a získejte cestovní pojištění zdarma!

Studujete? Pojistěte se do 30.11. 2011 a získejte cestovní pojištění zdarma!

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky (ZPMVCR) je druhá největší veřejná zdravotní pojišťovna na území České republiky. Příští rok oslaví 20 let své úspěšné činnosti. Pro studenty středních a vysokých škol připravila od začátku příštího roku specální nabídku – cestovní pojištění zdarma!

Cestovní pojištění je nezbytná věc, na kterou je potřeba myslet před každou cestou do zahraničí. Ušetří vám nejen nervy, ale v případě úrazu i pěknou sumu peněz. Nechcete se pojištěním před cestou do zahraničí stresovat? A chcete zároveň ušetřit? Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra vám to umožní.  A hned v několika případech!

Cestovní pojištění pro studenty zdarma

Pokud jste pojištěni u ZPMVCR, studujete a je vám 15 – 26 let, máte od ledna 2012 jedinečnou možnost opakovaně čerpat cestovní pojištění do všech zemí Evropy zdarma. A to v celkové délce 60 dnů! Součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh a aktivní asistence. Ta se hodí například v případě, že na cestě ztratíte pas, nebo budete okradeni.

Dlouhodobá stáž v zahraničí? Pojištění zdarma

Pokud se v příštím roce chystáte na dlouhodobou studijní stáž v zahraničí, případně na Erasmus nebo Socrates a jste pojištěncem ZPMVCR, získáte opět pojištění zdarma! Odpadnou vám tak všechny starosti, kterých má student při studiu v zahraničí už tak dost. Pojištění zdarma můžetev tomto případě  čerpat jednou za rok, ale za to v délce 180 dnů! Navíc získáte příspěvek na lékařskou prohlídku před cestou až ve výší 800 Kč.

Pro podrobnější informace navštivte www.211.cz

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější