Co pít na Silvestra? Vodku, džus a šampaňské!

Co pít na Silvestra? Vodku, džus a šampaňské!

V příštím týdnu čeká každého člověka (a tím i každé znamení) spousta důležitých událostí. No, vlastně jsou jen dvě – konec roku a začátek roku. Přečtěte si rady a tipy hvězd co jíst a pít, aby vám bylo dobře a pěkně jste vyšlápli do nového roku!

Beran (21. března - 20. dubna)

Chystáš-li se na Silvestra, neměla/ bys rozhodně zapomenout přibalit do své stravovací igelitky wasabi. Jedná se o arašídy obalené v pálivém křenovém těstíčku nebo prášku.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci by si naopak měli dávat pozor, jestli v jejich kolektivu není nějaký alergik. Pokud s sebou na oslavy přibalíte arašídy, možná tím někoho přivedete do nemocnice.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci budou celý příští týden těžit z vánočního obžerství. Pozor ale na zbytky kapra a jeho ostré a pichlavé kostičky. Hlavně v úterý a ve středu jídlo raději pořádně nejdřív prohrabte, abyste místo Silvestra nebojovali o život.

Rak (22. června - 22. července)

Považuješ se za milovníka sladkostí? Zrovna příští týden ale budeš tak přejedený cukroví, vánoček a bonboniér od prarodičů, že ti radíme si na oslavy vzít rajčatový džus, vodku a řapíkatý celer!

Lev (23. července - 23. srpna)

Měl/a jsi letos velikou finanční smůlu? Nejspíš si za to můžeš sám/sama. Chybu, kterou jsi udělal/a loni však můžeš letos napravit. Dej si na nový rok čočku – to přináší finanční jistotu (a prdění).

Panna (24. srpna - 23. září)

Slyšel/a jsi o tom baru Nebe? Vyraz příští týden ještě před Silvestrem mezi sedmou a osmou hodinou odpolední. Každý koktejl tě totiž přijde jen asi na 50 procent ceny. Můžeš si tak vytipovat, co budeš chlastat o sváteční noci a pak celý příští rok.

Váhy (24. září - 23. října)

Znáš úsloví: Jak na Nový rok, tak po celý rok? To, že budeš prvního ledna trpět kocovinou, má dvě roviny. První je výhodná – celý rok tě čekají super párty s kámošema, druhá je dost nepříjemná  - celý rok strávíš ve zvracecím deliriu.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Úplně v tvých očích vidíme dvě opečená kuřecí křidélka s brambory a kyselou okurkou. Ať tě ani nenapadne si kousnout té drůbeže na Nový rok! Uletělo by ti štěstí!

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Zkoušel/a jsi to už někdy takzvaně „pozdravu“? To znamená nakoupit na silvestrovský víkend spoustu zeleniny – papriky, mrkví a kedluben, k tomu přikoupit dobrý dresing a naservírovat to společnosti každý večer. Uvidíš, jak se po tom zapráší a ty budeš kulinářská hvězda.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

ÁÁÁÁÁ, ÉÉÉÉÉÉÉ, ÁÁÁÁÁÁ, O-OU (zřejmě tajný hvězdný kód)

Vodnář (21. ledna - 19. února)

Cítíš se nemocně, co? Něco na tebe leze. Tak se příští týden pořádně vymaroď, ať můžeš v pátek oslavovat další zakončenou etapu. Lepší pít celý večer vodu, než nebýt s kamarády vůbec.

Ryby (20. února - 20. března)

Vy po Štědrém dnu ještě žijete?

Sestavila: Anna Mrázová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější