ČZU dá prvákům stipendium až 5 000 Kč měsíčně! Přijďte na den otevřených dveří

ČZU dá prvákům stipendium až 5 000 Kč měsíčně! Přijďte na den otevřených dveří

Česká zemědělská univerzita v Praze (ČZU) zve všechny zájemce o studium na Dny otevřených dveří ve dnech 25. a 26. ledna 2013 od 8.00 do 15.00 hodin do univerzitního areálu ČZU v Praze-Suchdole. Dozvíte se například, jak získat stipendium až 5 000 Kč po celý první ročník.

Všechny fakulty České zemědělské univerzity nabízejí zájemcům o studium mimořádnou příležitost seznámit se s jejím prostředím ještě před odesláním přihlášek.

V čase od 8.00 do 15.00 bude v pátek a v sobotu 25. a 26. ledna možné si projít jedinečný kampus a zblízka vidět špičkové laboratorní přístroje, vyzkoušet si různé druhy testů a neformálně u Fair trade kávy či čaje diskutovat s pedagogy a studenty.

Stipendium pro talentované studenty

ČZU přijímá nadané a motivované uchazeče o studium bez přijímací zkoušky s možností získat stipendium až 5 000 Kč měsíčně po celý první ročník. Tyto výhody poskytuje bez rozdílu všem, kteří se umístili na předních místech v předmětových soutěžích, jako jsou matematická, fyzikální či biologická olympiáda, středoškolská odborná činnost a další odborné soutěže garantované MŠMT.

V příjemné atmosféře promítání filmů, hudebních vystoupení nebo po prohlídce výukového a výzkumného minipivovaru, organizované návštěvě univerzitní botanické zahrady či návštěvě skleníků zájemci získají podrobné informace o studiu na Provozně ekonomické fakultě, Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, Technické fakultě, Fakultě lesnické a dřevařské, Fakultě životního prostředí, úplně nové Fakultě tropického zemědělství a Institutu vzdělávání a poradenství.

Foto: Studenta

O studium na ČZU je stále větší zájem, jak potvrzují statistiky přijímacích zkoušek během posledních let. V roce 2012 se přihlásilo přes 23 tisíc uchazečů. Oproti předloňskému roku se počet přihlášek zvýšil o 15 %. Zájem rostl především u prezenční formy studia a v roce 2012 úspěšně zakončilo studium na ČZU přes 4 tisíce studentů. Vysoká míra jejich uplatnění v praxi je v dnešní době podnětným signálem pro budoucí studenty.

Doprava autobusy č. 107, 147 „Zemědělská univerzita“ ze stanice metra „A“ Dejvická.

Bližší informace lze najít na webu http://studuj.czu.cz.

Česká zemědělská univerzita

ČZU je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi a progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku.

Foto: ČZU

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější