Deal či nedeal, to je oč tu běží. Zažij obchod, buď nejlepší, vyhraj!

Deal či nedeal, to je oč tu běží. Zažij obchod, buď nejlepší, vyhraj!

Ve spoustě z nás dřímá obchodní talent. U někoho se probudí zcela přirozeně, třeba už na základce, kde se dá obchodovat se vším, od taháků až po svačinu. Někdo ale potřebuje nějaký impulz. Nebo výzvu. Jednu takovou pro tebe máme právě teď. 

Z chodníku obchodníkem

Kariérní showroom Proudly si ve spolupráci s Modrou pyramidou pro tebe připravili akci Zažij obchod. Je to velká šance, díky níž si otestuješ svoje schopnosti, přispěješ na dobrou věc a získáš možnost vyhrát jednu z parádních cen. A hlavně si užiješ spoustu zábavy a pocítíš trochu adrenalinu v krvi. O co jde? Tvým cílem bude vyrazit do ulic a sehnat co nejvíc peněz prodejem zážitků či věcí. K mání bude například večeře s generálním ředitelem Modré pyramidy nebo snídaně nad Prahou. Je jen na tobě, jak si s tímhle exkluzivním zbožím poradíš. Jen ty, tvoje charisma a 24 hodin času.

Foto: Studenta

Buď černým koněm

Celková částka, kterou díky svému umu získáš, bude zdvojnásobena a poputuje do neziskové organizace Černí koně. Tato organizace pomáhá handicapovaným sportovcům, aby si mohli svůj koníček užívat naplno a byli schopni ze sebe dostávat to nejlepší. Peníze budou tentokrát využity na pomoc sportovci Tomáši Mošničkovi, který si díky nim bude moci zařídit bezbariérové bydlení. A co ty? Dokážeš být černým koněm soutěže a pořádně na sobě máknout? Na ty nejlepší obchodníky čeká nejen skvělý pocit a uznání, ale i úžasné výhry, třeba otevřená letenka v hodnotě 50. 000 Kč, oblek na míru nebo půjčení bavoráka na víkend. Prostě samá pozitiva. To zkrátka chceš zažít.

Foto: Studenta

Jak se zapojit?

Sebe a svůj talent můžeš přihlásit na webu Proudly vyplněním krátkého dotazníku a přiložením motivačního dopisu. Základem úspěšného obchodníka je totiž umění prodat svoje dovednosti. Ukaž, že na to máš. Přihlašovat se můžeš jen do konce března, tak neváhej a pojď do toho.

Text: Kristýna Šestáková pro Proudly.cz

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější