Festival Rock4Students představí mladé kapely i studentské spolky

Festival Rock4Students představí mladé kapely i studentské spolky

Nový multižánrový festival přináší mix studentských kapel, které se představí 7. listopadu 2013 od 17:30, v klubu RockCafé, na Národní třídě v Praze. O vaši přízeň se utkají kapely studentů největších pražských univerzit (ČZU, VŠE, VŠCHT, UK, ČVUT) a podpoří je speciální host Dirty Blondes. Večerem bude provázet úspěšný herec a moderátor - Petr Srna. V průběhu akce bude také možné nakouknout pod pokličku začínajícím i rozběhlým neziskovkám založených studenty, stejně jako studentským a kariérním spolkům.

„Festival Rock4Students chce dát příležitost studentským kapelám, aby ukázaly svoji tvorbu a talent. V rámci prvního ročníku se za ČZU představí známá pražská kapela Bek Ofis zaměřená na indie-pop, zatímco pod taktovkou VŠE byla vybrána pětičlenná skupinka talentovaných Exots hrajících pop-punk. Za VŠCHT zahraje ska-rock kladenská kapela Kapišto. V punkovém žánru zkusí mezi fanoušky zabodovat také Nouzovej východ z ČVUT a pomyslné kolečko uzavře zprvu dívčí trio Vobezdud z UK, se svým žánrem speed-country“, odhaluje roušku hudebního osazenstva jeden ze zakladatelů festivalu Marek Hanzal. „Večer nabitý neotřelou zábavou uzavře speciální host v podobě kapely Dirty Blondes.“

Rock4Students je nápadem současných, ale také bývalých studentů VŠCHT v Praze, kteří se rozhodli založit organizaci 4Students. „Chceme rozjet projekt, který nadchne všechny studenty a ti pak přijdou povzbudit své kamarády a přátele“ říká další ze zakládajících členů Martin Jakubec. „Klademe si za cíl prohlubovat spolupráci a vztahy mezi jednotlivými univerzitami prostřednictvím kulturních a sportovních akcí v rámci školních i mimoškolních aktivit“.

Zakladatelé organizace 4Students mají několikaleté zkušenosti v pořádání společensko-kulturních akcí, proto svoji energii chtějí investovat do stmelení pražské akademické obce. Účastníci tohoto multižánrového festivalu se také mohou dozvědět o různých studentských a kariérních spolcích, či neziskových organizací. Předvede se například mezinárodní organizace IAESTE s více než šedesátiletou tradicí, agentura Woppa nabízející studentům i absolventům poradenství při hledání práce v zahraničí, či rozjíždějící se cateringová společnost Jím Dobře.

Více informací na www.4students.cz nebo fb profilu 4students.

Přidejte si akci na Facebooku TADY.

O organizaci 4Students

Pořadatelem festivalu je občanské sdružení 4Students, jehož cílem je prohlubovat spolupráci a vztahy mezi pražskými univerzitami formou pořádání kulturních a sportovních akcí v rámci školních i mimoškolních aktivit. Zakladatelé sdružení Marek Hanzal, Martin Jakubec a Martin Neuhauser jsou současní či minulí studenti VŠCHT Praha, kteří se aktivně podíleli na obohacování společenského života své alma mater a kteří se rozhodli své schopnosti a zkušenosti využít pro stmelení pražské akademické obce.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější