Rock4Students - největší pražské vysoké školy vysílají své hudební zástupce

Rock4Students - největší pražské vysoké školy vysílají své hudební zástupce

Rock4Students 2015 je 3. ročníkem klubového festivalu, který dává šanci prezentovat se kapelám studentů největších pražských univerzit (UK, ČVUT, VŠE, ČZU, VŠCHT). Během festivalového večera vystoupí níže zmíněné kapely studentů a chybět nebude tradiční veletrh studentských organizací. Přijď si užít tradiční podzimní akci a podpořit myšlenku stmelování pražských VŠ!

Z vysokoškolských poslucháren se studenti pěti pražských vysokých škol přesunou na podium ke svým hudebním nástrojům. Již 3.ročník studentského festivalu Rock4Students proběhne 11. listopadu v Rock Café na Národní třídě v Praze. Hudbou nabitý večer rozproudí Zelenina (ČVUT), Maniac (Univerzita Karlova), Last Station (ČZU), Esence (VŠE), Band4Students (VŠCHT) a With (afterparty instrumental).

Letošní ročník studentského festivalu dává šanci studentským kapelám. Nejedná se o soutěž, všechny kapely spojuje jediný cíl –pobavit studenty hudbou, seznámit se s lidmi z ostatních škol, poznat hudebníky z jiných kapel.  Doprovodný program studentských organizací včetně nejrůznějších soutěží jen dokresluje atmosféru celé akce. Vždyť který měsíc je příhodnější, pro to vzdát hold dobré muzice a studentství než právě listopad?

Foto: Studenta

Festival Rock4Students pořádá studentská organizace 4Students, která přispívá ke stmelení pražských akademických obcí pořádáním kulturních a sportovních akcí. Rock Café rozezní tóny nejrůznějších žánrů. „Na vysokých školách je spousta nadaných a zajímavých hudebníků. V rámci našeho festivalu se sejde pod jednou střechou vždy pět takových kapel a jako motivaci přidáváme speciálního hosta. Pro kapely to znamená obrovské zkušenosti a pro návštěvníky velké množství energie, které kapely do posluchačů perou. Nesnažíme se, aby mezi sebou kapely nebo školy soupeřily, naopak, snažíme se je spojovat, hudbou, spojovat zábavou. V dnešní době plné velkých a mainstreamových kapel je nutné podporovat menší uskupení a my věříme, že naším festivalem, můžeme ovlivnit nejednoho posluchače,“ vysvětluje organizátor akce Martin Jakubec.

Více info najdeš na webu organizace 4Students nebo na Facebooku.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější