GALERIE: Light show v Brně rozzářila studentské pokoje

GALERIE: Light show v Brně rozzářila studentské pokoje

Brněnští studenti z kolejí Pod Palackého vrchem se minulé úterý na chvíli vzdali světel ve svých pokojích a přenechali je našim technikům. Výsledkem byla světelná a laserová show, na kterou se přišlo podívat skoro devět tisíc lidí! Programem jsme nešetřili ani v odpoledních hodinách, kdy vystoupily kapely PSH a Lola beží. 
Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Chceš vidět víc? Podívej se na www.kolejroku.cz/lightshow

PROPÁSLI JSTE LIGHT SHOW V BRNĚ? UŽ ZÍTRA SI JI MŮŽETE UŽÍT V PLZNI

Populární Light show, která už tradičně rozsvěcí okna studentských pokojů, nemá v Česku obdoby. Kombinuje působivé světelné efekty a mix moderní hudby s prvky české klasiky. Jednotlivá okna kolejních pokojů se stanou součástí dynamických příběhů. „Speciální lampy různých barev jsou umístěny přímo ve studentských pokojích. Obrazovka má rozměry devět krát třináct oken. Celkem je třeba umístit 117 boxů s LED diodovými světly, které okna pokojů osvítí,“ vysvětluje pořadatelka Light show Martina Čmielová.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Večer před samotnou Light show se nainstaluje také laser, který bude další obrazce promítat na budovu také zvenku. Laserovými efekty překvapili organizátoři loni návštěvníky poprvé a byla to naprostá bomba. Technickou podporu akce zajišťují v rámci projektu P.I.W.O. studenti Technické univerzity ve Vratislavi v Polsku.

Začínáme v půl čtvrté a končíme už v deset, ale věř, že se nezastavíš. Odpolední program doplní vystoupení hip-hopové skupiny PSH (Vladimir 518, Mike Trafik, Orion) a alternativně-popové studentské kapely Lola běží. V každém městě vystoupí navíc lokální kapela.

Když se přijdeš pobavit na největší studentskou party roku, podpoříš tím také soutěž Excelent Kolej roku 2015, které se účastní všechny vysokoškolské koleje v ČR. Každý může dát svůj hlas libovolné koleji a rozhodnout, kdo dostane titul Nejlepší kolej a s ním pořádnou kolejní svačinku – 8 000 piv Excelent a 1 500 snack balíčků od Mondelēz. V neděli 26. dubna se hlasování uzavírá. Tak nezapomeň přihodit svůj hlas na www.kolejroku.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější