Zapomeňte na skromné kolejní party. Legendární Light show je zpátky!

Zapomeňte na skromné kolejní party. Legendární Light show je zpátky!

Okna českých kolejí opět rozbliká největší světelná show u nás. Doraz na jedinečnou hodinovou light show v úterý 14. dubna do Brna a o týden později do Plzně. Nemysli si ale, že budeš muset nečinně postávat na trávníku. Hlavní bod večera doplňuje nabitý doprovodný program. Těšit se můžeš na proudy piva a pořádnou nálož hudby v podobě skupin PSH a Lola běží. 

Na kolejích VUT Pod Palackého vrchem budou tisíce obyvatel Brna sledovat show už počtvrté, v Plzni na koleji Bolevecká to bude premiéra. Populární Light show, která už tradičně rozsvěcí okna studentských pokojů, nemá v Česku obdoby. Kombinuje působivé světelné efekty a mix moderní hudby s prvky české klasiky. Jednotlivá okna kolejních pokojů se stanou součástí dynamických příběhů. „Speciální lampy různých barev jsou umístěny přímo ve studentských pokojích. Obrazovka má rozměry devět krát třináct oken. Celkem bude třeba umístit 117 boxů s LED diodovými světly, které okna pokojů osvítí,“ vysvětluje pořadatelka Light show Martina Čmielová.

Večer před samotnou Light show se nainstaluje také laser, který bude další obrazce promítat na budovu také zvenku. Laserovými efekty překvapili organizátoři loni návštěvníky poprvé a byla to naprostá bomba. Technickou podporu akce zajišťují v rámci projektu P.I.W.O. studenti Technické univerzity ve Vratislavi v Polsku.

PROGRAM Brno – 14. dubna 2015, areál kolejí VUT Pod Palackého vrchem

EXCELENT STAGE

  • Letrourou (VUT)
  • LOLA BĚŽÍ (ČZU)
  • PSH (Peneři Strýčka Homeboye)

20:45 LIGHT SHOW made by P.I.W.O. crew (Pl)

& ManaWorld.eu

Přidej si akci na Facebooku

O jedinečnosti akce svědčí nejen spousta pozitivních ohlasů, ale i počet návštěvníků, kterých dorazilo pokaždé pět až deset tisíc.

Začínáme v půl čtvrté a končíme už v deset, ale věř, že se nezastavíš. Odpolední program doplní vystoupení hip-hopové skupiny PSH (Vladimir 518, Mike Trafik, Orion) a alternativně-popové studentské kapely Lola běží. V každém městě vystoupí navíc lokální kapela.

Když se přijdeš pobavit na největší studentskou party roku, podpoříš tím také soutěž Excelent Kolej roku 2015, které se účastní všechny vysokoškolské koleje v ČR. Každý může dát svůj hlas libovolné koleji a rozhodnout, kdo dostane titul Nejlepší kolej a s ním pořádnou kolejní svačinku – 8 000 piv Excelent a 1 500 snack balíčků od Mondelēz. V neděli 26. dubna se hlasování uzavírá. Tak nezapomeň přihodit svůj hlas na www.kolejroku.cz.

PROGRAM Plzeň – 21. dubna 2015, kolej Bolevecká (ZČU)

EXCELENT STAGE

  • Broken.45 (ZČU)
  • LOLA BĚŽÍ (ČZU)
  • PSH (Peneři Strýčka Homeboye)

20:45 LIGHT SHOW made by P.I.W.O. crew (Pl)

& ManaWorld.eu

Přidej si akci na Facebooku

Program je opravdu nadupaný a my už se nemůžeme dočkat! Zajímavosti ze zákulisí sleduj na facebookových stránkách.

Videa z loňské světelné show najdeš na YOUTUBE

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Text: Jekatěrina Tkačenko

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější