Hity sociálních sítí: 50 odstínů vtipů a přifouknutý Bieber

Hity sociálních sítí: 50 odstínů vtipů a přifouknutý Bieber

Je neuvěřitelné, kolik se toho za poslední měsíc zase událo. Měli jsme tu premiéru filmu 50 odstínů šedi podlé stejnojmenné knihy. Po devíti měsících od prvního vydání byl prý baby boom. Co tedy bude po filmu? Bojím se odhadnout...Zároveň jsme měli možnost porovnat, jak vypadá Justin Bieber bez úprav, s úpravami, a s extra úpravami. Facebook nám pomůže hledat zmizelé děti, OVB Allfinanz nezvládla krizovou komunikaci a tak dále. Inu, čtěte. 

50 Shades of Grey

„Vykastrované neporno“, „sto reklam a jedny důtky“, kasovní trhák, 50 odstínů vzlykání – patříte i vy mezi 250 tisíc diváků, které už v Čechách stihly zhlédnout tento kopulační počin? 250 000, tedy více než za stejnou dobu vidělo Hobita či Harryho Pottera? Ať či tak, nejspíš se tomu stejně nevyhnete. Můžete si to třeba tajně stáhnout a pak dělat, že vy na takový shit nekoukáte. Je nad slunce jasná, že stejně neodoláte. Tolik nenávisti a zároveň šílenství z jednoho filmu svět socmédií dlouho nezažil. Sledujte nejzajímavější memy!

P.S. Věděli jste, že ve francouzském Grenoblu dávali k premiéře i dilda?

Parodie přišly vzápětí:

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Selena si teď dělá srandu, ale představte si ji, když to četla.. https://www.youtube.com/watch?v=MKWIqRAW_WI

Justin Bieber a jeho vyphotoshopované přirození

Husťák Justin Bieber, svalovec a strašně cool týpek se stal novým modelem spodního prádla Calvin Klein. Co na tom, že jeho mohutné tělo, ruce a přirození zvětšil nějaký pán v trenkách u počítače - vypadá naprosto skvěle. Nebo ne? Kampaň se stala poměrně snadným terčem posměchu, nejen proto, že mnoho lidí si stále myslí, že Bieber je stejně holka.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Twitterový účet OVB

Co nejvíc pojistek a co nejvíc zaměstnanců – a je z vás velký podnikatel a kravaťák s koženými deskami s vytlačeným logem OVB.  4 studenti pražského MKPR koncem ledna vytvořili falešný satirický účet této organizace na Twitteru. Všimli jste si Tweetu, kterým účet otevřeli?

„Dneska jsem busy. Ráno fitko, potom pracovní oběd s klukama z učňáku, odpoledne trochu papírování z kanclu."

Samozřejmě, že OVB si to nenechala líbit a studenti, jejichž identita je stále neznámá, jednoho dne objevili svůj účet zablokovaný a zbavený všech followerů. Prý nebyl účet dostatečně označen jako satirický. Nevadí, jedou dál – založili nový účet @OVBParody, který už získal téměř všech 5000 původních followerů zpět. Sledujte výběr těch nejlepších!

Facebook

Facebook nás nedávno pořásně naštval, když oznámil snížení reache komerčních postů na 0 %. Už dávno není pravda, že kdo není na Facebooku, jako by nebyl. Spíše, kdo neplatí, jako by nebyl.

Na druhou stranu ale na konci ledna oznámil spuštění nové featury na hledání zmizelých dětí. Uživatelé budou dostávat notifikace o pohřešovaných dětech ve své blízkosti. Zatím bude tato funkce spuštěna jen v USA, takže můžeme očekávat, že někdy koncem roku 2025 by se mohla objevit i u nás.

Text: Jana Samšuková

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější