Módní hlídka: Poprvé hodnotíme outfity přímo z Jižní Koreje

Módní hlídka: Poprvé hodnotíme outfity přímo z Jižní Koreje

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak vypadá skutečný Gangnam style, o kterém rapuje legendární Psy, máme pro vás odpověď! Tým Check Czech Fashion totiž vyrazil do jihokorejského Soulu a dovezl street style úlovky přímo ze čtvrti Gangnam!

Pruhovaná mentolka boduje

Mentolová barva je v kurzu napříč kontinenty a po celý rok. Kombinace s černobílým pruhovaným svetrem působí svěže a čistě. Slečně za tento model dáváme palec nahoru!

Foto: Studenta

Žádná divočina, chlapče

Střídmý, ležérní a upravený. Přesně tak bychom popsali tento outfit, kterému vytýkáme snad jen mikinu nešťastného střihu. Chlapče, příště zvol raději svetr a budeme spokojeni. :)

Foto: Studenta

Sivá k sivé sedá

Důkaz, že oblečení nemusí nutně hýřit barvami, aby celek vypadal dobře. I v tónech šedé a černé barvy uděláte parádu a nemusíte při tom nutně vypadat jako na pohřbu. Příjemný městský look, co říkáte?

Foto: Studenta

Lolita s rošťáckým úsměvem

Slečna nás nejdříve zaujala slušňáckým lookem, a hned poté nás odzbrojila svým křehkým úsměvem. Náznaku rebelství v podobě tenisek a připínací koaly na klopě jsme si ovšem nemohli nevšimnout!

Foto: Studenta

Každá správná Korejka tahá plyšáka

Jak se zdá, tenisky k sukni se nosí i v Koreji. Slečna nás zaujala spojením elegantních prvků s prvky sportovními. A v neposlední řadě také plyšovým doplňkem, který se houpe na drahé kabelce. Plyšáci v Koreji evidentně frčí.

Foto: Studenta

Největší hit sezony: Pletené kravaty

Dřevěné motýlky už má dneska kde kdo, ale pletenou kravatou ukážete, že se opravdu vyznáte. Originálním fresh doplňkem zvednete svůj outfit (ať už je to oblek nebo jen zajímavá košile) o několik úrovní výš. Tyhle kravaty navrhují i vyrábí ručně mladí kavalíři z Masarykovy univerzity v Brně. Najdete je na webu www.kavaliers.cz.

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější