Hledám sportovce na léto! Zn. sympaťák

Hledám sportovce na léto! Zn. sympaťák

Bude většina tvých kamarádů v létě pryč? Nemáš s kým sportovat? Právě teď rozjíždí VAŠE LIGA novou sezónu, ve které ti parťáka na sport sežene. Až do druhého června probíhá přihlašování do letní ligy – vybrat si můžeš z badmintonu, squashe, tenisu nebo beach volejbalu. Ve VAŠÍ LIZE jde hlavně o to příjemně si zahrát a... třeba se i seznámit.

Liga funguje tak, že každý měsíc dostaneš kontakty na čtyři soupeře a dle svých časových možností si s nimi domluvíš zápasy. Díky našemu systému navíc hraješ každý měsíc s někým jiným! A nikdy nevíš, kdo ti zrovna padne do oka a zažiješ s ním i něco víc (Času na seznámení je dost, sezóna končí až na konci září.)

VAŠE LIGA dala dohromady už nemálo dvojic a o seznámení v lize ví něco i sama autorka článku. Stačí jedno organizátorovo přehlédnutí Divoké karty (ta, která vás coby nováčky posouvá přímo do vaší úrovně, více info zde)... Příležitostí je spousta, stačí se jen dívat. Kurty navíc přitahují lidi podobné nátury – aktivní lidi, co se rádi baví!

Důvodů proč hrát je ale více. Za prvé je to cena, která se v létě snižuje o stovku a více. Mnohem lepší je taky domluva se soupeři. Domluvíš se s nimi na určitý čas, zavoláš do sportcentra a na rozdíl od zimní sezóny hned dostaneš volný kurt.

Foto: Studenta

Kde jsi?

Jestliže chceš hrát beach volejbal a nemáš spoluhráče, nic se neděje, seženeme ti ho. „Z dosavadního působení v lize a na turnajích mám spoustu kontaktů na lidi, kteří rádi hrají. Jde jen o to najít dva, kteří si sednou. A myslím, že se mi to zatím daří,“ láká budoucí hráče do ligy její pražský správce Kuba Hojer. Stejně je tomu i v jiných městech České republiky.

Pokud váháš, jestli se do letní sezóny připojit, protože se bojíš, že budeš často pryč, není třeba. I když budeš tři týdny z měsíce pryč, za ten poslední týden se dají zápasy dohrát. Další měsíce navíc třeba tak náročné nebudou. Byla by totiž škoda kvůli jedné, dvou dovoleným ztratit formu a nehýbat se.

Organizátoři VAŠÍ LIGY si pro hráče letní ligy přichystali bonus ve formě slevy na zájezd od CK Mundo. Od stejné cestovní kanceláře navíc mají hráči možnost vyhrát pěkný zájezd do Řecka. Další bonus - pokud jsi celoroční hráč, postoupíš do slosování o pobyt pro 4 osoby ve Sporthotelu Kurzovní u Ještědu.

O tom, jak přesně liga funguje, kolik se platí a slevách ve sportcentrech se dozvíte na webových stránkách.

Text: Michaela Nováková

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější