Naučte se žít sportem! Vyzkoušejte si lekce zdarma díky venkovní tělocvičně

Naučte se žít sportem! Vyzkoušejte si lekce zdarma díky venkovní tělocvičně

Chcete se před létem trochu hnout nebo jste přímo fitness nadšenci? Máme pro vás skvělou akci, na které dostanete unikátní příležitost zacvičit si na čerstvém vzduchu se špičkovými lektory. Značka Reebok opět přináší mimořádně úspěšný projekt venkovní tělocvičny Be More Human Tour. Ta bude zdarma otevřena od 28. května do 12. června v modřanském Freestyle parku.

Reebok zůstává věrný filozofii, která se odráží v jeho logu. Tři pilíře červené delty značí fyzický, mentální a sociální růst, díky kterým se lidé stávají lepšími. Be More Human Tour je dokonalým naplněním tohoto konceptu. Zárukou fyzického rozvoje jsou mobilní tělocvična a fitness lekce s profesionálními lektory, psychickou relaxaci účastníci naleznou díky harmonickému prostředí vltavského břehu. A unikátní sociální zážitek si návštěvníci modřanského gymu odnesou  ze sepětí s dalšími fitness nadšenci.

Víme, že bez sportu se dá žít, ale s ním je život mnohem lepší. Nesportujeme totiž jenom proto, abychom byli lepšími sportovci. Cvičíme, protože se díky tomu stáváme lepšími lidmi,“ vzkazují organizátoři.

Reebok Be More Human Tour se letos bude odehrávat v duchu akčních fitness metod. V programu tak ve srovnání s předchozím rokem dostanou více prostoru CrossFit, combat training, který v sobě nese prvky zápasů MMA, či výbušnější verze programu Les Mills - BODYCOMBAT, GRIT a BODYATTACK. K vyladění fyzické a psychické rovnováhy poslouží jóga a klidnější metody Les Mills (BODYBALANCE).

Foto: Studenta

Všechny lekce povedou respektovaní trenéři a lektoři. Tréninky MMA proběhnou pod dohledem Zdeňka Ledviny, Patrika Kincla a André Reinderse, který si zacvičí také s modelkou a moderátorkou Hanou Mašlíkovou při fitness tréninku Be Fit. Při CrossFitu účastníky zničí Zdeněk Weig, jeden z prvních crossfitových koučů v Česku, Jakub Hanzlík a Američan Joey Scafidi. Lekce jógy povedou takové osobnosti jako Václav Krejčík, Katka Bílková či Katka Mrugalová. A při Les Mills se bude trénovat s Riou Hrušovskou, Filipem Kulštrunkem a dalšími osobnostmi české fitness scény.

V modřanském Freestyle parku bude připraveno kompletní zázemí včetně sprch a šaten. Účastníci si také budou moci v pop-up store A3 zakoupit nejnovější kolekci Reebok, a to včetně speciální eventové kolekce - s výraznou slevou. Osvěžení bude k dostání v příjemné lodní restauraci PORT 62.

Po celou dobu trvání akce je vstup zdarma. I tak ale doporučujeme rezervovat si účast na jednotlivých lekcích předem, a to prostřednictvím webu Bemorehuman.cz. Kapacita je totiž omezena a jen registrace dává jistotu, že o své místo nepřijdete!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější