Hledáš práci? S virtuálními Career Days zažiješ veletrh jinak

Hledáš práci? S virtuálními Career Days zažiješ veletrh jinak

AIESEC Česká republika pořádá virtuální verzi veletrhu pracovních příležitostí Career Days, který je svou formou a provedením mezi ostatními veletrhy zcela unikátní. Určen je především pro studenty posledních ročníků vysokých škol a vysokoškolské absolventy. Jako jediný veletrh svého druhu poskytuje přímý kontakt se zaměstnavateli a skutečný náhled na možné působení ve firmě – to vše pomocí setkání či tréninků. 

Virtuální Career Days proběhnout on-line 5. – 6. Listopadu 2013 v prostředí Adobe Connect. Účast přislíbily společnosti jako Komerční Banka, ING Bank, AVAST Software a Glencore. Každá z nich chystá pro účastníky několik on-line workshopů, jejichž tématy bude například prezentace pracovních příležitostí a nabídka volných míst v daných firmách, dále se studenti a absolventi mohou dozvědět, jak se připravit na přijímací pohovor, jaká je možnost spolupráce s firmami na školních závěrečných pracích či jak se stát součástí firmy díky nejrůznějším trainee programům a stážím. Se zástupci jednotlivých společností si účastníci budou moci během virtuálních Career Days chatovat.

Akce je pro všechny zájemce zcela zdarma. Stačí se jen registrovat na webových stránkách www.careerdays.cz. Počet míst v jednotlivých workshopech je omezen, což umožňuje větší interaktivitu mezi studenty či absolventy a společnostmi. Podrobné informace o zapojených firmách, jednotlivých workshopech a časovém harmonogramu jsou taktéž dostupné na již zmíněné webové stránce.

Událost je pořádána pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva práce a sociálních věcí.

Career Days

Career Days jsou celorepublikovým dvoudenním pracovním veletrhem, s více než dvacetiletou tradicí, pro studenty a absolventy vysokých škol. Naším cílem je zprostředkovat studentům skutečný a živý kontakt se špičkovými zaměstnavateli prostřednictvím setkání a tréninků, které jsou vedeny přímo HR manažery daných společností. Součástí veletrhu je zároveň konference zaměřená na osobní rozvoj a trh práce. Studentům poskytujeme prostřednictvím těchto dvou plně nabitých dní reálný pohled na firemní život, který je po studiu čeká.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější