Hoď se do gala a přijď zapařit na Sportovní pártyples

Hoď se do gala a přijď zapařit na Sportovní pártyples

V pátek 6. listopadu v P.M klubu se odehraje největší akce VAŠÍ LIGY, Sportovní pártyples! Hoďte se do gala. Přijde skvělá parta sportovců, čeká vás společné bubnování, tanec až do rána i luxusní tombola!

VAŠE LIGA pořádá již 6. ročník úspěšné akce s názvem Sportovní pártyples. Na Pártyplese, který je napůl párty a na půl ples, potkáte sportovně naladěné pohodové lidi z celé republiky. Svoji chvilku slávy si přijedou užít mimo Pražáků i hráči z Brna, Plzně, Olomouce nebo Pardubic. Akce není ale určena jen pro hráče VAŠÍ LIGY. Vítáni jsou všichni, kdo mají rádi zábavu.

Příchozí budou zároveň i účinkujícími. Čeká nás totiž společné interaktivní bubnování od bubnujeme.cz. Dále se budete moct vyfotit ve sportovní miniateliéru a nebo soutěžit o ceny na Mercuria Laser Game. V luxusní tombole za více než 20 tis. Kč je hlavní cenouzájezd s CK MUNDO. O skvělý hudební požitek se během večera bude starat DJ Stayer, který rozjede tu pořádnou party! Poté ho nahradí DJ Millhouse. Taneční parket bude v průběhu večera nekuřácký.

Vstupné je 150 Kč a po 22. hodině 250 Kč. Brány P.M.ka se otevřou ve 20:00. Navíc na prvních 150 příchozích bude čekat welcome drink v podobě sektu, takže se vyplatí přijít včas.

Více info najdeš na Facebooku.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější