Kam na web? Šest adres, na kterých se nebudete nudit

Kam na web? Šest adres, na kterých se nebudete nudit

Služba Google Street View, která umožňuje virtuální procházku ulicemi na internetové mapě, v sobě ukrývá spoustu zajímavých snímků. Ty nejlepší shromažďuje stránka Streetviewfun.com, kde dochází k jejich neustálé aktualizaci. V tuto chvíli se zde nachází již tisíce obrázků roztříděných do mnoha kategorií. http://www.streetviewfun.com/

Než jde fotografie do tisku, obvykle prochází větší či menší počítačovou úpravou. I mistr grafik se však někdy utne, a tak konečný snímek nemusí působit příliš věrohodně. Obzvláště vtipné jsou různé nepovedené fotomontáže.

http://photoshopdisasters.blogspot.com/

Server lamer.cz obsahuje humorné nebo jinak zajímavé výňatky z diskusí po ICQ a jiných internetových komunikačních prostředcích. Přidávat nové příspěvky může každý, musí se ale nejprve zaregistrovat.

http://www.lamer.cz/

Zajímá vás, jakou rychlostí roste veřejný dluh České republiky? Této problematice jsou věnovány stránky Verejnydluh.cz, kde naleznete několik počítadel včetně aktuální rychlosti zadlužování.

http://www.verejnydluh.cz/

Stal se vám nějaký trapas a chcete se s ním podělit s ostatními? Potom navštivte stránku Priznejse.cz, která je určena pro každého, komu se přihodilo něco neobvyklého. Přiznat se můžete i bez přihlášení, takže je vše anonymní.

http://priznejse.cz/

U příležitosti 40. výročí přistání člověka na Měsíci vznikly interaktivní webové stránky www.wechoosethemoon.org, které obsahují pohled na výpravu Apolla 11 v reálném čase. Kromě simulace raketoplánu je zde přítomna i poměrně rozsáhlá fotogalerie a videa.

http://wechoosethemoon.org/

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější