Kup vstupenku na Sázavafest, druhou máš zdarma. Pouze v ISIC Pointu

Kup vstupenku na Sázavafest, druhou máš zdarma. Pouze v ISIC Pointu

Letní festival Sázavafest letos slaví 10. narozeniny. Organizátoři slibují obří line-up a nezvyklá hudební spojení. Pražské studentské centrum ISIC Point si ve spolupráci s pořadateli připravilo ojedinělou akci. Při koupi jedné vstupenky na festival dostaneš druhou zdarma. Akce ovšem platí pouze ve středu 14. dubna 2010 pro 50 nejrychlejších s platnou kartou ISIC, ITIC či Alive.

Festival Sázavafest patří každoročně mezi největší, a přesto nejpříjemnější, hudební události českého léta. Stačí vzpomenout na loňský program: Moby, Freak Power, Die Happy, DJ Grooverider a další. Co teprve 10. ročník, který proběhne v areálu Kácov letos od 5. srpna. Pořadatelé zatím odkryli část line-upu: přijedou nu-metalisté Papa Roach, hlučný elektronik Alec Empire, balkánská dechovka Boban i Marko Marković Orkestar či zběsilí Američané Dog Eat Dog.

Znovu je tedy jasné, že půjde o velkou událost. Společnost GTS Alive proto připravila výjimečnou akci. Prvních 50 festivalových nadšenců, kteří dorazí ve středu 14. dubna od 9.00 do ISIC Pointu v Letenské ulici č. 1 v Praze pro lístky na Sázavafest 2010, dostanou druhou vstupenku úplně zdarma.

Více informací vyčtete z informačního letáku:

Foto: Studenta

Za cenu jednoho lístku v předprodejích, tedy 750 Kč plus poplatky, tak 50 majitelů platných karet ISIC, ITIC či Alive získá rovnou dvě vstupenky. To znamená, že jeden lístek pořídíš za bezkonkurenčních 420 Kč. Kompletní pravidla pro získání lístku zdarma najdeš na www.isic.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější