párty

#cofrčí: Nejlepší (i halloweenské) party letošního podzimu

Že je to nejlepší z tohoto roku už za námi? S končícím létem jde na spoustu z nás tak trochu splín a je jednoduché nechat se pohltit vlnou negativity. Dny se krátí, noci prodlužují, teploty klesají, povinností s počátkem semestru přibývá. Stejně tak jako výlety, cestování a fesťáky, většina z nás považuje za typicky letní záležitost i noční pařby a party. Záleží ale pouze na nás, užívat si můžeme i na podzim. Akcí je ti k dispozici více než dost! Vždyť Halloween je k tomu jako stvořený.

Gaudeamus Alkotour

Unikátní série studentských halových a klubových akcí po celé ČR, které probíhají každoročně v průběhu října a listopadu. V rámci celé série mezi sebou soutěží studenti vysokých škol v daných městech o prestižní titul, který obdrží univerzita/fakulta s největším počtem vypitých drinků. Součtem jejich výkonů se zároveň příslušné město dostává do meziměstského souboje. Od roku 2010 se v rámci Gaudeamus Alkotour vypilo neskutečných 130 787 drinků. Přijď letos podpořit své město a přispět vypitými skleničkami i ty.

Kdy? 17. 10. v Ostravě, 24. 10. v Praze, 31. 10. v Olomouci a 13. 11. zakončí v Plzni. Více info na webu.

Hokejová bitva

Nejde sice o klubovou party, ale o to líp nemyslíš? Tenhle jedinečný projekt čtyř velkých pražských univerzit se koná letos už posedmé. V Hokejové bitvě se 1. listopadu v Tipsport aréně utkají týmy ČVUT, ČZU, UK a VŠE. Jednotlivé univerzitní týmy hrají o prestižní Pohár primátora hl. m. Prahy a finanční výhru 10.000,- Kč. Pohár je putovní a každý rok přibyde na jeho podstavci jméno vítězné univerzity. Všechny zúčastněné týmy jsou složené výhradně ze studentů daných univerzit.

Foto: Unsplash.com

La Fiesta Latina - Welcome to Brno Fall Semester

Pokud nerad chodíš do klubů jen kvůli alkoholu, ale rád si také pořádně zatančíš, pak je tahle akce pro tebe jako stvořená. Největší latinská party v České republice, která proběhne 19. 10. v klubu WATT v Brně, navíc hostí výběr špičkových latinskoamerických DJs. Zvaní jsou všichni studenti ze všech škol v ČR, takže ani ty nejsi výjimkou, půjdeš?

Československá Student party 

Oblíbená pohodová párty s největšími Českými a Slovenskými hity se koná 16. 10. v Liquid Music Club v Olomouci. A tam nesmíš chybět!

Black Light Party

Snad jedou z nejočekávanějších blížících se akcí je Black Light Partypražském klubu Roxy. Jedná se o největší black UV světelnou party v republice, která je pořádaná pro studenty všech českých i zahraničních vysokých škol pravidelně už od roku 2007. Letos proběhne 18. 10. od 23 hodin. Tak neváhej, oblékni se do bílého a vyraz s námi!

Foto: Unsplash.com

Pražský HUB - Students welcome (proběhlo)

Nejedná se sice o party v klasickém slova smyslu, zato spojuje příchozí studenty mnohem smysluplnějším způsobem. Jde o welcome party pro všechny studující křesťany v Praze. Akce se bude konat 11. října 2018 od 18:30 v Pastoračním středisku (Kolejní 4, Praha 6 - Dejvice).

Bloody sexy Halloween

Největší Halloweenská akce v České republice a střední Evropě s více než 5000 pravidelnými návštěvníky. Některé ročníky byly přeplněné natolik, že byla následující večer improvizačně uspořádaná ještě jedna party. V roce 2018 se Bloody Sexy rozhodlo rozšířit událost do dalších měst, Brna a Bratislavy. Nejšílenější kostým navíc dostane výhru 20 000 Kč. Tak na co čekáš?

Bloody Sexy Halloween X. - 2. 11. 2018 & 3. 11. 2018 - SaSaZu Prague
Bloody Sexy Brno - 31. 10 . 2018 - Fléda Brno
Bloody Sexy Bratislava - 27. 10. 2018 - Ateliér Babylon

Máš tip na další akci? Dej nám vědět!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější