Studenta automotive

STUDENTA Automotive Party 2018 - pokecej s vesmírným architektem

Zajímají tě elektromobily, autonomní auta, chytré křižovatky, anebo třeba hyperloop? Přijď 31. října na první automotive party u nás, kterou navíc pořádá tým Studenty. Čekají tě zajímavé přednášky, neformální debaty s profesionály z oboru, DJ, jídlo, pití a hlavně spousta fajn lidí, kteří by třeba jednou mohli být tvými kolegy.

O co jde?

Studenta automotive party je nadupaná akce pro ty, které láká svět automobilového průmyslu. Doraž 31. října 2018 do budovy CIIRC na ČVUT a buď u toho.

Víc informací najdeš na webu.

vesmír
life
Když se vesmír snoubí se Zemí. Rozhovor s Tomášem Rouskem, vesmírným architektem
18. 10. 2018
3 minuty o budoucnosti

Doprava budoucnosti? Odpoví vesmírný architekt Tomáš Rousek

Tomáš Rousek má fakt netradiční profesi. Kreslí, vymýšlí a navrhuje vesmírné bydlení na Měsíci i na Marsu. Jeho práce má ale jeden (podstatný) háček. Jak tam, kde by se mělo stavět, vůbec dostat stavební materiál? (A pak taky - jak se tam dostane někdo, kdo to postaví). Nemluvě o tom, že nevíme, co se stane s dopravou, až ji začne ovlivňovat vesmírný výzkum. Ale Tomáš by vědět mohl.

Víš, že...

…v Česku je registrovaných asi 5,6 milionů aut. ⅓ z toho jsou Škodovky. Dojdi na Studenta Automotive party hodit řeč o automobilových inovacích i o tom, jak se do automotive zapojit třeba hned teď.

Networking s Continental, soutěže i after party

V průběhu celého dne se dočkáš jídla, pití, DJ i soutěží. A dojde taky na networking. Celý párty den můžeš rozebírat nápady, vize, vychytávky i možnosti uplatnění. Nebo si prostě jen tak u pivka  poslechnout, jak to vidí (možní) budoucí kolegové ze Škody, Continentalu i mnoha dalších firem.

Chci na automotive party! Co dál?

Jdi na studenta-party a zaregistruj se ;). Pro studenty je vstup ZDARMA, stačí donést ISIC.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější