reklama
 
Studenta automotive

STUDENTA Automotive Party 2018 - pokecej s vesmírným architektem

Zajímají tě elektromobily, autonomní auta, chytré křižovatky, anebo třeba hyperloop? Přijď 31. října na první automotive party u nás, kterou navíc pořádá tým Studenty. Čekají tě zajímavé přednášky, neformální debaty s profesionály z oboru, DJ, jídlo, pití a hlavně spousta fajn lidí, kteří by třeba jednou mohli být tvými kolegy.
reklama

O co jde?

Studenta automotive party je nadupaná akce pro ty, které láká svět automobilového průmyslu. Doraž 31. října 2018 do budovy CIIRC na ČVUT a buď u toho.

Víc informací najdeš na webu.

Doprava budoucnosti? Odpoví vesmírný architekt Tomáš Rousek

Tomáš Rousek má fakt netradiční profesi. Kreslí, vymýšlí a navrhuje vesmírné bydlení na Měsíci i na Marsu. Jeho práce má ale jeden (podstatný) háček. Jak tam, kde by se mělo stavět, vůbec dostat stavební materiál? (A pak taky - jak se tam dostane někdo, kdo to postaví). Nemluvě o tom, že nevíme, co se stane s dopravou, až ji začne ovlivňovat vesmírný výzkum. Ale Tomáš by vědět mohl.

Hi, we created a new concept of Global Moon Village for the United Nations space conference in Vienna. We included more components of lunar exploration and infrastructure that are presented in idea of Moon Village, i.e. modules of ESA, NASA and international and commercial partners, Google Lunar X-Prize rovers and cis-lunar station. Team: space architects Tom Rousek, Katarina Eriksson, Vittorio Rossetti, XTEND Design London link: http://tomasrousek.com/portfolio-item/moon-village-concept/

Zveřejnil(a) Space architect Tomas Rousek - vesmírný architekt Tomáš Rousek dne 28. June 2018

Víš, že...

…v Česku je registrovaných asi 5,6 milionů aut. ⅓ z toho jsou Škodovky. Dojdi na Studenta Automotive party hodit řeč o automobilových inovacích i o tom, jak se do automotive zapojit třeba hned teď.

Networking s Continental, soutěže i after party

V průběhu celého dne se dočkáš jídla, pití, DJ i soutěží. A dojde taky na networking. Celý párty den můžeš rozebírat nápady, vize, vychytávky i možnosti uplatnění. Nebo si prostě jen tak u pivka  poslechnout, jak to vidí (možní) budoucí kolegové ze Škody, Continentalu i mnoha dalších firem.

Chci na automotive party! Co dál?

Jdi na studenta-party a zaregistruj se;) Pro studenty je vstup ZDARMA, stačí donést ISIC.

reklama

Nejčtenější za měsíc

Nejnovější