reklama
 
The Color Run

Zúčastni se barevného šílenství. Dáme ti startovné zdarma!

Pět nejšťastnějších kilometrů na světě. Tak bývá označován běžecký závod The Color Run, který se už brzy uskuteční v pražských Holešovicích. Chceš si užít super den? Zasoutěž si u nás o startovné zdarma!
reklama

Neboj, tento závod není o výkonu - čas se totiž neměří. Ale je o zábavě, protože účastníci jsou během něj několikrát obarveni různými barvami od hlavy až k patě. The Color Run je zkrátka úspěšná akce plná barev a zábavy pro milovníky pohybu, ale i věčné pecivály, prostě pro všechny, kteří se chtějí vybarvit jako papoušek.

Čtvrtý ročník barevného závodu se uskuteční 16. června na Výstavišti Praha - Holešovice. Chceš u toho být přitomen? Máme dvě registrace pro jednoho šťastlivce, který si se svým parťákem užije barevný běh.

Co pro výhru musíš udělat?

Protože chceme vybrat toho, kdo fakt běhá, stačí nám do komentáře pod tento příspěvek napsat odpověď na otázku, co máš na běhání nejradši a proč. Z odpovědí vybereme jednoho šťastlivce.
Konec soutěže je 31. května, výherce vyhlásíme 1. června.

Studenta ti přináší šanci vyhrát registraci na závod The Color Run pro tebe a tvého parťáka! Napiš nám do komentáře pod tento příspěvek odpověď na otázku, kterou najdeš na http://bit.ly/2KE5yfu. My vybereme jednoho šťastlivce, který získá dvě registrace na tento barevný závod 🏃. Konec soutěže je 31. května, výherce vyhlásíme 1. června. Hodně štěstí!

Zveřejnil(a) Studenta.cz dne 21. May 2018

Co můžeš vyhrát?

Registraci pro sebe a svého parťáka na závod The Color Run, který se koná 16. června v pražských Holešovicích.

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější