Máš úžasný životopis? Ukaž nám ho a získej do něj bod navíc!

Máš úžasný životopis? Ukaž nám ho a získej do něj bod navíc!

Troufáš si ukázat svůj životopis top HR manažerovi a věříš, že porazíš všechny svoje vrstevníky co do kvality provedení a originality zkušeností? Tak ho rychle nahraj na Unijobs.cz! Naše soutěž o nejlepší CV pokračuje i v novém roce a tentokrát si za vítězství můžeš do životopisu připsat další plusový bod – hrajeme totiž o ceny, které tě profesně posunou!

Vzdělávací společnost 1. VOX a.s., která věnovala ceny do nových kol soutěže, patří už přes dvacet let mezi nejvýznamnější vzdělavatele dospělých na českém trhu. Spolupracuje s více než 600 odborníky a proškolí ročně na 10 000 klientů. Poskytuje vzdělávání odborné, teoretické i praktické a naučit se s nimi můžeš mimo jiné základy marketingu, daní a účetnictví, personalistiky nebo práva.

V květnu navíc společnost pořádá v Praze (6. – 7. 5.) a v Brně (13. – 14. 5.) speciální seminář, jak uspět u obhajoby diplomky sebevědomě a bez stresů, kde bude krizový manažer přednášet o tom, jak si zachovat chladnou hlavu, přesvědčit oponenta, že jsi skvělý, a dát si pozor na své zlozvyky.

Kvalita se pozná

Společnost je to bezesporu kvalitní - od roku 1997 se chlubí značkou „Czech Made“ za služby „Vzdělávání dospělých“ a v rámci certifikace mezinárodní databáze International Education Society Ltd. (IES) jí byl přidělen třetí nejvyšší (ratingový stupeň A) v České republice, který říká, že jde o „špičkovou instituci s mezinárodní zkušeností“.

Prvnímu, druhému a třetímu nejlepšímu CV firma věnuje poukazy na semináře a kurzy v hodnotě 7.500,-, 4.000,- a 3.000,- Kč. Vybírat se bude z nových životopisů i z již v databázi zanesených, u nichž došlo k nějaké změně. Takže přidej novou fotku nebo pracovní zkušenost a možná vybereme právě tebe!

Pamatuj, že na jeden životopis v praxi připadá cca 20 vteřin personalistova posuzování – nikdo neztrácí čas rád a v zájmu budoucího zaměstnavatele rozhodně není dát ti šanci, i když se ti životopis zrovna dvakrát nepovedl. Musí působit esteticky, uceleně a maximálně přehledně. Kde bude personalista muset hledat informaci, která je pro něj nejdůležitější, déle než pět vteřin, tam se nebude obtěžovat hledat ji vůbec.

Tak honem editujte! Soutěžíme do konce března.

Nezáleží na studovaném oboru… Co se počítá?

  • Aktivity v průběhu studia - školení, kurzy, účast ve studentských spolcích
  • Zajímavé předměty/projekty absolvované během školy
  • Téma bakalářky nebo diplomky
  • Certifikáty/ocenění/výhry v soutěžích
  • Publikace v odborných médiích

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější