Miss Agro se blíží! Jaká je kompletní program?

Miss Agro se blíží! Jaká je kompletní program?

Na začátku května byla oficiálně odtajněna poslední kapela line-upu Miss Agro 2017 a program festivalu tak získal kompletní podobu. Hlavními taháky letošního 19. ročníku, který se uskuteční v areálu České zemědělské univerzity v Praze dne 16. 5. 2017, budou The Tap Tap, česká rapová legenda PSH a kapela Skyline se svojí rozjetou elektronickou taneční show.

Mezi jednotlivými hudebními zážitky se divákům představí všech 10 krásných finalistek soutěže, které se utkají o titul Miss Agro 2017. Divácké kategorie, ve kterých mohou hlasovat návštěvníci festivalu, najdete na stránkách Miss Agro. Stejně jako v loňském roce i letos doprovodí dívky při závěrečném defilé speciální host, zpěvák Jan Nedvěd.

Program Miss Agro 2017:

13:30 The Beautifuls

14:45 Holden

16:00 1. část soutěže Miss Agro

17:00 The Tap Tap

18:00 2. část soutěže Miss Agro

19:00 PSH

20:00 Vyhlášení Miss Agro 2017 + Jan Nedvěd

21:00 Skyline

Na akci budou pro návštěvníky připraveny stánky s občerstvením a bohatý doprovodný program. Vstup na festival je zdarma.

Foto: Studenta

Akci pořádá studentská organizace ČZU MEDIA z.s., mimo jiné provozovatel webového portálu iZUN.eu, ve spolupráci se studentskou organizací ČZU:Go! z.s.

Soutěž Miss Agro 2017

Miss Agro je jediná oficiální soutěž krásy České zemědělské univerzity v Praze. První ročník soutěže proběhl v roce 1999. Od prvního ročníku prošla soutěž velkým vývojem až k dnešní podobějednoho z největších open air festivalů v Praze. Kromě soutěže krásy je akce spojena s hudebním festivalem. Miss Agro se koná v areálu České zemědělské univerzity v Praze v městské části Praha 6 - Suchdol.

Česká zemědělská univerzita v Praze

ČZU je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější