MISS AGRO: Hezké studentky zvou na festival v Suchdole

MISS AGRO: Hezké studentky zvou na festival v Suchdole

Už příští úterý, 14. května ve 14.00 hodin, začíná patnáctý ročník Miss Agro. Soutěž krásy a důvtipu 12 finalistek – studentek České zemědělské univerzity v Praze vyvrcholí v rámci open air festivalu v kampusu univerzity (Kamýcká 129, Praha Suchdol). Na programu je také vystoupení kapel No Name, Eddie Stoilow, Ivana Mládka a dalších. Z nehudebních exhibicí se můžete těšit na skupinu cheerleaders a na taneční exhibice. Vstup je zdarma.

"Příjemné bonusy z minulých let, tedy LED obrazovka (4×6m) vedle hlavního pódia a přímý přenos z akce formou streamovaného videa na web, budou zachovány i pro letošní ročník,“ uvedl člen organizačního týmu Vojtěch Dvořák z ČZU: GO!. „Vítězka Miss Agro 2013 získá zájezd pro 2 osoby, zapůjčení vozidla, a další hodnotné ceny.

ČZU je třetí největší univerzitou v Praze.

Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku.

Miss Agro je každoroční soutěž o královnu (nejen) krásy České zemědělské univerzity spojená s hudebním festivalem. Akce se každoročně účastní přes 10 000 diváků a jde spolu s Majálesem a Strahov open-air festivalem o největší studentskou akci v Praze.

Profily všech finalistek soutěže krásy najdete na www.studenta.cz/missagro

V rámci předchozích ročníků na Miss Agro vystoupily mj. kapely Mandrage, Jaroslav Uhlíř, Divokej Bill, Polemic, Monkey Business, Sto zvířat, J.A.R., Nightwork, Xindl X, Mňága a Žďorp, Horkýže slíže, Skyline, Tleskač, Medvěd 009 či G-point hunters (Ruppert + Holý).

Foto: Studenta

Celou akci organizuje ČZU: GO! ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze. Oficiální afterpárty Miss Agro pro neúnavné diváky je připraveno ve spolupráci s Hany Bany Music clubem na Vyšehradě. Na místě bude připraven prostor pro 3 000 návštěvníků.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější